Miért fáj felnőni?

Figyelt kérdés
Eddig se bírtam nagyon a változást. Mindig ilyen voltam. Ma pedig, amikor kiszórtuk az összes régi játékomat meg mindent, akkor eléggé rosszul éreztem magam. Én nem akarok felnőni, de valahogy mégis. Tudom, ez így eléggé érthetetlen, én sem értem magamat. Miért van ez? Csak értelmes válaszokat!
2017. jún. 24. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 14/L
2017. jún. 24. 17:34
 2/4 anonim válasza:

Hát akkor gondold el milyen lesz majd később... én huszonéves létemre sem nőttem még fel. :D

Igazából nem is kell, hogy teljesen felnőjön az ember, jó ha marad van az embernek gyerek énje. Csak tudja, hogy mikor kell felnőttként viselkedni és kész.


Konkrétan úgy öltözködöm mint egy lázadó tini... zenekaros cuccok, szakadt farmer stb. Sokszor megkaptam, hogy viselkedjek már koromhoz illően. :D

2017. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó dolog, ha megmarad az ember gyereknek, szeret játszani, stb. ilyenek -ha vmi kreatív szakmád lesz, ez a hozzáállás kifejezetten előny.

Ha a felelősségvállalástól félsz, akkor olyan területen kell érvényesülni a munkában, ahol kicsi a felelősség. Ezernyi ilyen van.

Én évekig gépeztem fél napokat, mindenféle videójátékkal. Felnőttem, ma már 5 percre sem ülnék le játszani géppel, mert időpazarlásnak tartom. Ezzel csak azt akarom mondani, h átértékelődnek a dolgok benned idővel.

2017. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nemrég jöttem rá, hogy ahogy telik-múlik az idő, sajnos csak egyre rosszabb lesz minden. :(

17/L

2020. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!