Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell felnőni? Xd

Hogyan kell felnőni? Xd

Figyelt kérdés
Mindenki szerint éretlen vagyok. Erről jut eszembe, valamiért bóknak veszem, ha éretlennek neveznek, felemelő érzés. xd 12-nek érzem magam már olyan 12 éves korom óta, és nem akarok én dolgozni meg ilyen hülyeségek, én legszívesebben csak nevetnék és száguldanék unikornisomon egész nap. Nem szeretnék felnőni, nem is tudom minek írtam ki ezt a kérdést. xddd 17 leszek.
2018. júl. 24. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább xd ne xd legyél xd 17 xd maradj xd 12 xd xdd
2018. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felnőni a korodhoz, később szarabb lesz.
2018. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
xd
2018. júl. 24. 11:23
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne szarabb?
2018. júl. 24. 11:24
 5/11 anonim ***** válasza:
mert 40 évesen totál hülyének néznek majd téged ilyen élettel xd
2018. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem baj az. xddd
2018. júl. 24. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 50 évesen is szeretek gyerek lenni. Komoly felnőtté nem válhatok és nincs is szándékomban, hisz ahhoz a munka alapú társadalom helyett egy élhető jóléti állam sem ártana, amit komolyan lehetne venni. Mostanában készülök városról a falu széli üres szülői házba visszaköltözni, majd világot járni. Főleg a trópusi paradicsomokat. Ott alkalmas új életteret kiszemelni, aztán a többi kialakul. Az itthon maradt nővérem néha felhívom a két pálmafa közé kifeszített nyugágyban való fekvés közben, nehogy elfelejtse lecserélni luxus kocsiját nagyobbra és lemaradjon a gázszerelőtől. Majd felteszem magamnak a kérdést, hogy én vagyok gyerek vagy a nővérem. Vagyis én nem dőlök be mások azon hülyítésének hogy hajts és dolgozz napi 48 órát nehogy lemaradj a szomszédtól a versenyben. Míg a nővérem esetében ha a szomszédnak egy hamutartóval többje van akkor ő is vesz még kettőt nehogy lemaradjon. És nem pedig azért mert szüksége van rá. És közben nem él, nem élvezi az életet mert a munka miatt nem ér rá.
2018. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
fogjatok kezet xd
2018. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

No de komolyan, az felnőtt élet ha az emberek élete munkából áll? Valamikor voltam "paraszt" a szülői háznál, méhek meg gyümölcsöskert volt. És parasztként is nagyobb úr voltam mint mérnökként. Mert minden reggel akkor keltem ki az ágyból mikor már meguntam a fekvést. Míg az emberekből álló hangyatársadalmat nézni is rossz. Mert gépek és automatizálás korában élünk, tehát úri élete kellene hogy legyen az embereknek. Erre az van hogy ha jelenleg tyúkok hiányában a kert végi folyó árterében szedek vadréce tojást, akkor repülni támad kedvem a felszabadultságtól. Míg városi Munkasz nevű indiánként meg azt látom hogy mindenki lehajtott fejjel depresziós a hosszan tartó stressztől. Márpedig elvárható hogy pl. a városi levegő legyen mégjobb mint egy tanyán. Ha ott napi 3 órát dolgoztam, akkor városon kelljen havi 1 napot. Ha ott ingyen volt a víz az ásott és fúrt kutakból akkor városon a vízóra szerint fizessenek nekem az elfogyasztott víz után. Különben minek a "fejlődés"?

Vagy ha a pálmafás trópusokon nem kell fűteni az egész éves nyár miatt, akkor itt Európában fizessenek azért hogy odakinn hideg van télen és távfűtenek a lakásban.

2018. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak háromszor kell összeütni a sarkad, és már felnőtt is vagy!! ;) Ekszdí
2018. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!