Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan állnál neki megoldani...

Hogyan állnál neki megoldani ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Elvesztettem az állásomat, így anyagi problémáim vannak, az egészségem nincs rendben és párkapcsolati gondokkal is küzdök. Gyakorlatilag egyetlen életterületen sem vagyok sikeres, pedig rengeteg energiát fektettem mindegyikbe. Nyilvánvaló, hogy hiába, ezért változtatnom kell. Nem tudom, merre induljak, hogyan jöjjek ki a gödörből. Honnan merítsek erőt? Nincs mire támaszkodnom, így, hogy minden összeomlott körülöttem. Te hogyan csinálnád?

2023. júl. 1. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Első körben pszichológus vagy pszichiáter, mert ott segítenek megtalálni a helyes utat. Máskülönben még rosszabb lesz a helyzet, egyenes arányban a mentális állapotod romlásával.
2023. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönből lóvé után kajtatnék, rendszeres és változatos étrend majdnem félút mentálhigiénésen. Hagynám a szaron rágódást, azon tartanám a fókuszt, hogyan lehetséges akár csak egyet is lépni előre. Volt, amikor nem volt szokásom ez, de hihetetlenül hamar ráál az agy, nettó túlélőgép, ez a dolga.
2023. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
70%

Én hogy csinálnám? Emlékeztetném magam, hogyan tanultam meg járni; eggyel többször álltam fel, mint ahányszor seggre estem. Most sincs egyéb dolgom, és nehogy má' másfél évesen faszább gyerek lettem volna, mint most!


"egyetlen életterületen sem vagyok sikeres, pedig rengeteg energiát fektettem mindegyikbe."

Nem eleget. Kétféle ember van; az egyiknek sikerül, a másik (túl korán) feladja.

2023. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!