Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Hogy lehet megoldan...

Fodrászok! Hogy lehet megoldani a lenti helyzetet?

Figyelt kérdés

Nagyon magas vagyok, és eddig még nem volt olyan hajmosós szék amibe belefértem volna, anélkül hogy a hátam meg a nyakam ne "tört volna meg".

Mivel a magasságomhoz pluszban még gerincfajós, nyakfájós vagyok, ez nagyon nem jön jól, lehet hogy 5-10 perc a hajmosás, de a második felét már fogakat összeszorítva is alig bírom ki, úgy fáj a nyakam.


És a kérdés:


Milyen megoldás van erre? Mindenképp végig kell így szenvednem a hajmosás részt vagy van valami trükk?

Szárazon lehet hajat vágni? 😅


Fontos lenne, mert ezek miatt mindig nagyon sokáig húzom hogy fodrászhoz menjek, tényleg mikor már menyétfejem van, addig.


2023. máj. 25. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szegénykém :D mennyire vagy magas? én "csak" 176 cm magas vagyok de ezek a hajmosós székek mindig is kényelmetlenek voltak számomra :D


van amúgy csak hajvágás szalon elvileg ahol szárazon vágnak hajat, illetve az nem opció h házhoz hívod a fodrászt és előtte megmosod? meg ugye ott van az opció h magadnak csinálod a hajad, én magamnak szoktam de az nagyon trükkös

2023. máj. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fú hát magamnak nem vállalom be 😅


179 cm vagyok


Esetleg ha házhoz hívom az tényleg jónak tűnik.

2023. máj. 26. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!