Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintettek mi történne ha...

Szerintettek mi történne ha elkezdenék női nemihormon tabikat szedni "férfi" 20ys létemre ? vékonyabb lenne tőle a hangom xD ne nevess nagyon NAAA, a kérdés komoly, lenne tőle bármi változás, hang, bőr, vagy növekedés csökkenés vagy bármi ami...

Figyelt kérdés
negatív irányba sodorná a dolgot ha szedném őket, azért kérdem mert kíváncsi lettem de gondoltam inkább felteszem kérdésként mi előtt valami fas"ságot csinálok megint. Kérlek normálisan válaszolj tényleg érdekel a téma!

2023. júl. 1. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Elöször is olyan nincs, hogy női nemihormon tabletta, hanem sokféle hormon, amik együtt fejtenek ki hatást.

Másodszor mégha valami csoda folytán lenne ilyen, akkor sem úgy müködne, ahoyg gondolod, mert a saját hormonrendszereddel kerülne kapcsolatba, ebböl valami kijönne, de nem nöiesednél, hanem komoly zavarok lennének a szervezetedben.

Gondold végig, nem véletlen, hogy még a nemváltó kezeléseknél is hosszabb idöre, meg igen pontosan beállított hormonkezelésekre van szükség, pedig tapasztalt orvosok végzik az egészet.

2023. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek az egyessel, illetve gondolom szép, "nőies" zsírcsöcsöket is növesztenél(🤮)
2023. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
61%

De, van olyan, hogy női nemi hormon tabletta, ösztrogén, progeszteron a fogamzásgátlóknál pl.

1-es jó hosszan leírta a marhaságot.

Első sorban blokkolnád a saját hormontermelésed, ami a tesztoszteron, ennek eredménye a nulla libidó, borzalmas gyengeségérzet, folytonos álmosság, magas vérnyomás.

Az, hogy nagy eredményt érj el, hosszabb távon kell szedni, és magas dózisban.

Endokrinológussal beszélj, ha komolyan gondolod, magadtól ne szedj be semmit, mert tönkrevágod a hormonrendszered, bár 20 évesen még helyreáll, ha leállsz vele, ha keveset szedtél.

2023. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3mas, nem szedtem semmit sem és ezek után amit le írtatok együttesen nem is szeretnék csak kíváncsi voltam rá hogy vékonyabb lenne e a hangom vagy tisztább a bőröm vagy érted...nem az lenne a célom hogy csöcsöm legyen meg nővé váljak csupán érdekelt hogy ezeket el lehet e érni hormonokkal de hát ezek szerint nem igen:D vagy legalább is nem így ezzel a módszerrel.
2023. júl. 1. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Genetika.
2023. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!