Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 28 évesen egy 22 éves szintjén...

28 évesen egy 22 éves szintjén vagyok. Nagy baj ez?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ennek semmi értelme.
2023. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
6 évesen újszülött szintjén voltál?:)
2023. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a mai 28 évesek 90%-ára igaz, legalábbis a fiúk esetében.
2023. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
#3: tehát a maradék 10% alapján határozzuk meg, milyennek kellene lennie egy 28 évesnek?
2023. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#4 mondjuk úgy, hogy közel a harminchoz egész héten bulizgatni, anyuci főztjén élni és semmi felelősséget nem vállalni, nem 28 éveshez méltó, mégis a nagy részük így él.
2023. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Én 31 évesen is ezen a szinten vagyok. Nekem baj, mert szívesen előrébb lépnék, de munka hiányában ez nem igazán... ideiglenes hulladékjaim vannak már 25 éves korom óta, amikor is én végeztem az egyetemmel. Más 22 évesen végez az egyetemmel, utána rögtön jó munpkahelyre kerül, a végzettségének megfelelő helyre, ki tudja élni magát, aztán családot tud alapítani,stb... én még várim azt, hogy megkapjam azz a munkahelyet, ami az egyetem elvégzése miatt járna... sose lesz. Itt nem. Mehetek külföldre....
2023. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nahát én nagyon levagyok maradva, mert még bulizni sem voltaklm
2023. júl. 2. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:

#5: ha "nem 28 éveshez méltó", abból következik, hogy 22 éves szintjén van?

Egyébként milyen statisztikára hivatkozva írod le az állításaidat?

2023. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 neked ahhoz statisztika kell, hogy megértsd, mik az életkori sajátosságok? 60 évesen is lehet a játszótéren libikókázni, csak inkább az 5 évesekre jellemző. Vagy ehhez is kell neked KSH statisztika, különben nem hiszed el?
2023. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os válaszoló, két rossz hírem is van.

Egyrészt attól, hogy elvégeztél egy egyetemet, még semmilyen munkahely nem "jár". A papír lehetőséget ad, amivel vagy tud valaki élni, vagy nem. Úgy tűnik, te nem.

Másrészt ha itthon egy életképtelen lúzer vagy, külföldön még inkább az leszel. Ott csak az tud bevándorlóként érvényesülni, aki talpraesett. Sok ilyen van, de ők jellemzően itthon se csak nyavalyogtak.

2023. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!