Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok egyetemista és...

22 éves vagyok egyetemista és haszontalannak érzem magam másokhoz képest, mit tegyek?

Figyelt kérdés
fiatalabb hallgatótársaim már dolgoznak, van amelyik saját albérletben lakik én meg 22 évesen kolis vagyok... úgy érzem lemaradtam valahol a fejlődésben. régi osztálytársaim közül valakinek már gyereke is van én meg csak suliba járok és ennyi
2021. márc. 10. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Magad dolgával törődj ne máséval. A szomszéd fűje mindig zöldebb effect, ki kell nőni vagy szar életed lesz.
2021. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Mi akadályoz meg abban, hogy elmenj dolgozni suli mellett?
2021. márc. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel nem vagy lemaradva.

A gyerekvállalás eleve rizikós egyetem mellett, szóval örülj, hogy nincs.

Az albérlet jó dolog, de ha az ahhoz szükséges pénzt olyan munkával tudod megkeresni, ami a tanulás kárára megy, akkor az megint bukta.

Jó helyen vagy, tanulj, esetleg nézz szakmába illő gyakirlatot vagy diákmunkát.

2021. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az érzés nekem is megvolt. :D

Majd ha kezedben a diploma és munkába állsz, akkor majd jobb lesz, hidd el.

2021. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem. Mindenki házasodik, gyereket szül, költözik az új lakásába/házába, dolgozik, vállalkozik, utazik stb. én pedig otthon élek (amúgy koliban, de az most nincsen), tanulok, nem találok semmiféle normális munkát, nincsen párkapcsolatom, nincsenek normális barátaim stb., szinte már nem tudom elviselni magamat annyira unalmas, monoton, sivár és jelentéktelen az életem. Ráadásul erre még a covid, a korlátozások, a távoktatás és minden egyéb velejárója is rátett egy lapáttal.
2021. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így érzek.


Párom nincs, soha nem is volt, barátaim sem nagyon vannak, és még anyámnál élek.


Mondjuk van munkám, és nem vagyok csúszásban, pár emberhez képest még ez is bőven haladás.


20F

2021. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!