Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon izgulok az egyetem...

Nagyon izgulok az egyetem miatt, másnál hogy volt?

Figyelt kérdés

Nem is a felvételitől félek, hanem attól hogy el kell költöznöm itthonról. Általánost és középsulit is itt csináltam, de az itteni egyetemen a képzés nem indul és a szüleim pedig szeretnék már ha végre elköltöznék.

Eléggé igulok emiatt mert más településen (sőt házban) sosem laktam, így ez most elég fura lesz.

Akinek ilyesmi volt, annak később hogy lett? Csalódott az egyetemben?



2023. júl. 21. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj... Elmehetsz otthonról, szabad leszel, és belekóstolhatsz a felnőtt életbe. Azt csinálsz, amit csak akarsz. És valljuk be, egy bsc-t elvégezni nem túl nagy mutatvány. Inkább amiatt aggódj, ami majd azután jön.
2023. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Huhh én direkt ezért mentem vidéki egyetemre. Imádtam kolisnak lenni. Félre ne érts szuper a családom, nincs konfliktus, boldog gyerekkorom volt, jó velük élni. De ideje volt felnőnöm.


Nyugi, sok sorstársad lesz, belejöttök, megtalálod a helyed.

Én épp nemrég költöztem ki a koliból.

2023. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is koliba mentem anno, 4 órára a családtól. Az elején honvágyam volt, féltem, de mikor már megismertem a várost és pár embert az egyetemről, egyre jobb lett. Sokat segít, ha lesznek barátaid, szereted amit tanulsz, rájössz hogy önállóan is megállod a helyed. :)
2023. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is már alig várom hogy végre elszabaduljak itthonról, konkrétan 20 éve poshadok egy helybe, és nem is érhetsz el mindent ott ahol éppen vagy, kell az önállóság és hogy megtaláld magad a világba.
2023. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!