Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy ne érezzek...

Mit csináljak hogy ne érezzek így?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megcsináltattam egy DNS-tesztet, és kiderült hogy magyar vérből nagyon kevés van bennem. És az is félig arab(Iraki,Palesztin), Pakisztáni, Tádzsik, Pashtun vagyok. Egyáltalán nem nézek ki csak Európainak. Ha külföldön vagyok ott is mindig kerdezgetik hogy honnan jöttem, mert nagyon különlegesek a vonasaim. Néha úgy érzem hogy szégyellem azt mondani hogy magyar, mert az számomra csak egy egyszerű Európai nép... és sokak meg is lepődtek mikor ezt mondtam. Ha utazok, akkor is néha szégyellem megmutatni a magyar útlevelem.
2023. júl. 25. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Mert szerinted az itt élő magyarokban hány százaléknyi "magyar vér" van? Nincs is ilyen, hogy magyar vér... nagyon kevert nép vagyunk, csak neked éppen tádzsik meg pakisztáni felmenőid voltak, másoknak meg szláv, meg mindenféle más.
2023. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hogy érzenéd magad, ha ez a gondolat nem lenne a fejedben?
2023. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!