Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik a jelei ha valaki későn érő?

Mik a jelei ha valaki későn érő?

Figyelt kérdés
Én szerintem az vagyok, nem fizikálisan elsősorban, de fejben jó eséllyel. 15 évesen úgy néztem ki mint egy hatodikos, de még utána is. Most 23 évesen nézek ki kb 18-nak, bár legutóbb mikor kúton vásároltam megkérdezték hogy tankolás lesz e, illetve dohányboltokban sem nagyon kérik már el a személyimet, legalábbis ha nem vagyok megborotválkozva semmiképpen. A lényeg hogy tele voltam idióta gondolatokkal, nem érdekelt az olyasmi mint a párkapcsolat csak hogy tudjak kockulni szabadidőmben, mondjuk ez még máig nem változott. Van valakinek későn érő a családjában?
2023. aug. 1. 08:13
 1/7 anonim válasza:
48%

23 évesen ez tök oké.

Nem kell itt mindenkinek elköltözni meg lebabázni 18 évesen. Főleg ebben a mai élhetetlen világban...


Ha majd 10 év múlva is otthon laksz és nem lesz párkapcsolati igényed és munkahelyed sem lesz, a szüleiden élősködsz és drogozol és nyomod a gépet, akkor már beszélhetünk későn érésről.

2023. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.Már nem a szüleimnél élek hanem egyedül és dolgozom. Egyébként tök furcsa hogy némelyik volt osztálytársamnak már gyereke van, meg kollégámnak 25 évesen már megszületett a gyereke, én meg még kapcsolatra sem vágyom.
2023. aug. 1. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2023. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A világ valóban közel élhetetlen, a párkapcsolati piac halott, egyre kevesebben élnek kapcsolatban. Minden inflál és a fizetések alacsonyak. A közegészségügy arra elég hogy az ember elvonuljon meghalni és sorolhatnám.
2023. aug. 1. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a válasz is azt mutatja, nem vagy későn érő... sztem.
2023. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor szimplán nem vagyok alkalmas egy kapcsolatra asszem.
2023. aug. 1. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lennél? Sztem majd eljön a te időd meg a lány is.
2023. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!