Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk közt későn érő típus: 14...

Fiúk közt későn érő típus: 14 éves kor után is nőnek még?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy még kb. 20 éves korig nőhet, de már csak keveset. Azt látom, hogy a legtöbben 14 éves korra nagyjából elérik a végső magasságuk, és érettségiig màr nem igazàn nőnek sokat.
2018. okt. 8. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne nőhetne??? Sőt, akár sokat is. Egyik volt osztálytársám 17 évesen kezdett el rendesen nőni, 20 éves korára kb 25 centit kapott fel.
2018. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányok magassága nem változik látványosan 14 éves kor után.

A fiúkra jellemző 17 évesen egy nagy növekedési ugrás.

Én mindig átlagos magasságú voltam. Középiskola elején az összes fiú alacsonyabb volt nálam. Mire leérettségiztünk minden fiú majdnem egy fejjel magasabb lett, mint én

2018. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 14 évesen 180 cm körül volt, mire érettségizett, 190 fölé került. Persze, hogy nőhet.

Mondjuk a genetika sem elhanyagolható: ha mindenki alacsony a családban, azért nagy csodát nem kell várni.

2018. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze,ha az apja elég magas,akkor akkorára mint az apja simán megnőhet,de ha az apa is alacsony akkor nagy az esély hogy a gyerek is alacsony marad
2018. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még csak akkor nő igazán. A legtöbb fiú ilyenkor még bőven növésben van. A fiam nagyon későn érò típus, 160cm 39kg, de tuti nem ennyi lesz 5 év múlva.
2018. okt. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!