Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye nem csak velem szokott...

Setőfi Pándor 001 kérdése:

Ugye nem csak velem szokott olyan lenni hogy este elalvás előtt amikor már próbálsz elaludni a szemed is csukva van és az egyik lábad hirtelen megmozdul és magadelé képzelsz egy szakadékot és felriadsz?

Figyelt kérdés
Ez mitől van help! Brutálisan ijesztő érzés és nem tudok megszabadulni tőle!

2023. aug. 2. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt teljesen normális hogy elalvás előtt rándul egyet az ember másrészt nézd meg mikor van ez a "megidejős" helyzet, pl. ha olyankor amikor háton fekszel akkor ne háton fekve aludj el. Nem egy akkora probléma :)
2023. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okii köszike csak azt nem tudom még hogy ez mitől lehet okés tudom hogy a póztól lehetséges de én mindig vlcsak a jobb oldalamon alszom és van amikor kijön és van amikor nem akkor mitől lehet?
2023. aug. 9. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg egy balost, vagy háton...
2023. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az agyad hirtelen más frekvenciára mozdul át. jelezheti h alvás közben rosszul veszel levegőt és így ébreszt fel. ezekhez hasonló dolgok miatt.
jan. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!