Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El veszettnek érzem magam....

El veszettnek érzem magam. Szűz is vagyok még! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok. Szüleimmel élek együtt félrerakott pénzem nincsen, de viszont van 210.000ft adósságom(autó, tanfolyam). Szakmám nincsen, de van érettségim. Szeptemberben kezdem az egyetemet. 4 éve érettségiztem, több munkahelyem is volt, de eggyikse tetszet és nem is kerestem jól. Van T-s jogsim van egy B-s jogsim. Van egy segédmotrom és egy félig kifizetett autóm. Nyaralni màr vagy 5 éve nem voltam. Nincsenek barátaim, barátnőm még soha nem volt ezért szűz is vagyok még. Rossz kommunikációval rendelkezem.

Ti hogy haladtok az életben? Csak én vagyok elveszve?


2023. aug. 3. 10:11
 1/2 A kérdező kommentje:

24 éves fiú vagyok. Szüleimmel élek együtt félrerakott pénzem nincsen, de viszont van 210.000ft adósságom(autó, tanfolyam). Szakmám nincsen, de van érettségim. Szeptemberben kezdem az egyetemet. 4 éve érettségiztem, több munkahelyem is volt, de eggyikse tetszet és nem is kerestem jól. Van T-s jogsim van egy B-s jogsim. Van egy segédmotrom és egy félig kifizetett autóm. Nyaralni màr vagy 5 éve nem voltam. Nincsenek barátaim, barátnőm még soha nem volt ezért szűz is vagyok még. Rossz kommunikációval rendelkezem.


Ti hogy haladtok az életben? Csak én vagyok elveszve?

2023. aug. 3. 12:01
 2/2 LeviEcho834 válasza:
Fektesd az idődet hasznos dolgokba pl az egyetem, vagy a hobbidba, a szűzeségedet meg ugy el veszted majd ne feszülj rá ugy ugysem jön őssze, tapasztalat. És legyen az s fejedben hogy mindenre van megoldás
2023. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!