Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Olyan rossz érzés tört rám.Belegondoltam az életembe.Itt vagyok lassan 37 évesen,és semmim nincs.Se házam se autóm,egy albérletben tengődök.Fekszem egész nap a szobámban behúzott sötétítővel,tévézek vagy játszok,xbox vagy pcNem,nem vagyok kocka,szeretek csinálni minden mást is,csakbarátaim nincsenek, párkapcsolatom nincs,nincs olyan ember akit én is akarnék.Mert ugye akit akarunk az nem akar minket.23 év múlva 60 éves leszek ha megérem.Lesz e egyáltalán lakásom,lesz e egyáltalán mit ennem,lesz e munkám,képes leszek e egyáltalán dolgozni.Nem e fogok lerobanni.Lesz e mellettem valaki aki gondoz,el lát.Meg vettem magamnak minden olyan dolgot amit szerettem volna gyerekként.Itt a bicikli a görkori,gördeszka,xbox és nincs kivel játszani elmenni gurulni,nincs aki szól hozzám.Akivel eddig akartam lenni mind el utasított.És nem tudom mi a baj velem,nem értem mit csinálok rosszul.Hol rontom el? Ennyire nem vagyok szerethető?

Vagy félnek a nyaktetkómtól?Vagy ennyire nem vagyok méltó rá,hogy szeressenek és viszont szeressek?

Ez lenne a karma?Valamiért ez a sorsom,mert sok rosszat tettem másokkal?Meg változott a világ is,csak én nem?A személyiségem a hibás?A természetem?Nem felelek meg valami elvárásnak?Miért kell minden kapcsolatot szexxel kezdeni?Miért az alapján döntenek?Nem vagyok depis mielőtt azt írnád,csak reális a gondolkodásom.Nem vagyok negatív.Csak belegondoltam

Nem élem meg az életet és elmegy.Persze regeteg szart megéltem,sajnis vagy nem sajnos,drogfüggő is voltam,belelértve a keményeket is.De tiszta vagyok 4 éve.Egészségesen élek,sportolnék is de egyedül még az sem jó,korizni,bicajozni valamerre.El menni billiárdozni tököm tudja.Egyszerűen nem vagyok képes felnőni?még mindig vannak gyerekes dolgaim.

Nem maradnak meg sokáig a,barátnőim max 1,5-2 évig,aztán belépnek egy új korszakba és továbblépnek.Megálló voltam.20 évesekkel nem kezdek többet,a velem egykorúak,meg azt nézik mit érték el az életben.Akibe meg én tudnék szerelmes lenni az engem nem akar.Nem lesz semmim senkim.Itt fogok ülni behúzott sötétítővel öreg koromig.Senkinek nem leszek túl jó,akit én is szeretnék.Mindig lesznek hódolók,de mit csináljak velük ha nincs szikra?Nem megy,csak azért nem leszek vele mert ő nagyon akar engem.Az én részem hol marad?Én is szeretni akarok,de ha nem tudom viszonozni neki minek legyek vele?

Asszem iszok egy sört...



2023. aug. 13. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
A sírás rossz omen. Mi van a nyakadra tetoválva és miért?
2023. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egy videojáték karakter,a doom-ból

a pain elemental.

[link]

2023. aug. 13. 14:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nahát. Miért tetováltatsz ilyeneket magadra? Nem jó ötlet. Szerintem nálad ez az önsajnálat, világfájdalom lehet a probléma. Ezt kevesen kedvelik. A leírás alapján nem vagy hülyegyerek, de ideje lenne valamilyen irányba mozdulni.
2023. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Van egy stabil jól fizető állásom,fizetem az albérletet.Eltartom magam.

Jó embernek tartom magam.Igaz kissé elvont,és introvertált.

De ilyen vagyok,amit kevesen fogadnak el a mai világban Mindenki utazni meg kocsikázni akar.Nem tudom merre menjek

2023. aug. 13. 15:04
 5/11 Lucifer-666 ***** válasza:

"Mindig lesznek hódolók,de mit csináljak velük ha nincs szikra"

Nálad legalább vannak :D

2023. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Ez a tetko nem introvertált, hanem gyerekes. A tetko egyébként az extrovertáltság jele. Elvontnak sem mondanálak.
2023. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem a tetkó( tesz elvonttá és az introvertált személyiség.Hanem a gondolkodásmód,életvitel.

Nem hiszem,hogy gyerekes lenne a tetoválás, maximum minta formája karaktere.Mektetszett és rajtam van,ez van De nem hiszem,hogy ez lenne a legrosszab bennem/rajtam ami elfogadhatatlan másoknak

2023. aug. 13. 15:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért,sietve írok..ha esetleg ebbe kötnétek bele...
2023. aug. 13. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálad pont az lehet a baj, amit jómagad is felismertél, viszont önmagadnak nem vagy képes bevallani: nem nőttél fel. Talán az önismereteden kellene dolgozni egy kicsit. Sok, és sokféle gondolkodásmódú ember létezik. És ahogyan mondják, zsák a foltját...
2023. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Depresszió. Orvos segít.
2023. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!