Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valóban ennyire elborult a...

Valóban ennyire elborult a testképem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem gondolkozni, hogy talán túlzásba viszem a túlzott szárazság hajkurászását.


170cm és 68kg vagyok jelenleg, és olyan kevés kalóriát eszek már így is magas napi aktivitás mellett, hogy ezt sokáig nem tudom tartani. (1700 kalória, 14-15km séta naponta, heti 4-5 edzés)


A testzsírszázalékom ez a kép alapján valahol a 12%-15% körül van. Semmiképp sem 15%, viszont nem kevesebb, mint 10-12%.


Az én fejemben a 8-10% lenne a cél, viszont szerintem le kell mondjak erről, mert kezdek rájönni, hogy ez nem túlzottan lehetséges naturálban. (mármint, de lehetséges, ha jó a genetikád. De nálam az a helyzet, hogy 40kg mínusz van a hátam mögött, szóval közel sem termettem a 10% alatti testzsírszázalékra..) Hála a tiktok és instagramnak, ahol szárazabbnál szárazabb fizikumokat látok, sajnos úgy érzem, hogy teljesen negatív irányt vetett a testképem és amire azt hiszem, hogy elérhető, az közel sem az..


Talán, amilyen elhivatott vagyok, letudnék menni 10%-ra, de az is már olyan áron lenne, hogy le kellene mennem kb. 1500 kalória alá. Ez az 1700 kalória is szenvedés ennyi aktivitás mellett.. Kezdek rájönni, hogy miért mondják azt, hogy naturálban nem éri meg a szálkás forma..



2023. aug. 22. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép

2023. aug. 22. 19:08
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
66%
Eszet is növesztesz, Laczus?
2023. aug. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Laczus? Ez mit jelent?
2023. aug. 23. 13:39
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
Làszló, Laller, Laczus, nem sorolnàm tovàbb 😉
2023. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még mindig fogalmam sincs mi ez, de örülök, hogy a kérdésre válaszoltál. :D
2023. aug. 23. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:

L-carnitin?


Amúgy a fehérje és vitaminbevitel rendben van?


Kép kéne ahhoz hogy vélemyényt lehessen mondani a testedről.


Ha ennyire komolyan veszed a testformálást akkor miért is nincs még edződ és étkezési tanácsadód?

2023. szept. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!