Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik ezek a dolgok bennem?

Mik ezek a dolgok bennem?

Figyelt kérdés

Mostanában pár napja kezdtem magamon észre venni , hogyha este elkezdek itthon olvasni akkor a fejembe hallom a munka társaim hangját, hogy ne olvass úgyse fog menni vagy valami hasonló most nem tudom pontosan de lényeg, hogy a munka társaim hangját hallom és elkezdek kicsit lassabban olvasni majd egyre lassabban és én ettől nagyon megijedek mintha segíteni akarnànak ? Nem tudom csak ez nekem nagyon ijesztő és kicsit remegek néha éjszaka is félek, nem merek elaludni ezek valami lelki ismeretek vagy mik ezek ? 28 éves srác vagyok.

Valaki kérem segítsen mert nem tudom mi ez és valahol, kicsit , félek , rettegek.

Mintha nem mernék teljesen önmagam lenni bizonyos helyzetekben. Olyan fura nekem mostanában minden ez az élet is meg minden apámékkal is beszéltem erről és azt mondták, hogy most kezdek el megnyílni a világ felé mintha eddig valami burokban éltem volna. Kérem valaki segítsen mert néha már nem bírom, félek.

Köszönöm



2023. aug. 26. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Doki vagy egyszeruen pihenj mert ki vagy merulve.
2023. aug. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, mindenképp. Illetve csak hogy gyökérkedjek egy kicsit, a munkatárs és a lelkiismeret szavak egybeírandóak.
2023. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!