Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 24 éves férfiként gyűlölöm a...

24 éves férfiként gyűlölöm a tinicsajokat és csak a 45-70 korosztály izgaz. Ez milyen jellemre utal?

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 06:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
-t
2023. szept. 16. 06:18
 2/12 anonim válasza:
100%
nem pedofiliára
2023. szept. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Elég beteg, ha pusztán az életkoruk miatt gyűlölsz embereket. Hogy kikhez vonzódsz, az meg nem jellem kérdése.
2023. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Gerontofilia, hello.
2023. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

nem utal semmire, inkább ciszneműre, és tevepataimádásra...ez jó jel..az életkor nem számít, a vagina örök.

Ha keménytökű legény vagy, akkor neked nagy sikered van minden korosztályban.

2023. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz te bármit is a tini csajoktól? Már egy ideje kinőttél abból a korosztályból. Milf komplexusod van, érdekelnek az érettebb nők, nem tudom, hogy szexuálisan vagy pedig komoly kapcsolat terén, ha utóbbi eléggé kicsi az esély arra, hogy viszonozzák. Az, hogy miért utálod a tini csajokat annak több oka is lehet kezdve a régebbi megaláztatásoktól a kiközösítésen át egészen a sikertelenségig. Ettől függetlenül szerintem nagyon kiábrándító egy korosztályt ilyen könnyen bekategorizálni és leírni, persze tudom van benne valami, de ez nem megoldás, legyél nyitottabb minden korosztály felé és már nagyobb sikered lesz remélhetőleg.

Üdv egy veled egykorú :)

2023. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba.


Ugyanis nem lehet normális felfogásba beleilleszteni valakik gyűlöletét pusztán a koruk által...

2023. szept. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gabor49 ***** válasza:
26%
betegebb dolog mintha a tinicsajokat kedvelnéd
2023. szept. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet, hogy csak azért utálod őket, mert a legtöbbjük felszínes még és idegesítő?


Vannak olyan huszonévesek is, akik tisztelik a másikat, képesek komoly kapcsolatra és nem akarnak folyton bulizni járni.

2023. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kevés vagy beszűkült tapasztalattal rendelkező jellem.


Jómagam 30 vagyok, ám nagyon vegyes a baráti köreim kor alapján. 13-tól a 94 évesig.


Mindenkiben felleltem valamit, ami számomra egy kellemes társaság alapja.

Minden korosztályban vannak rendes emberek, ahogy annak ellenkezője is.


A kérdés az: te milyen ember vagy és mit/miket keresel a másik félben.


Persze ehhez ismerkedni kell és nyitott szemmel járni.


Időnként belebotlok a számomra érdekes és értékes személyekbe.


A többi ember pedig jön-megy az életben.

2023. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!