Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék korombeli lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék korombeli lányokkal ismerkedni,15-16-17éves korosztályal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16éves srác vagyok lassan 17,hol tudnék korombeli lányokkal ismerkedni? Soha nem volt baránőm és már kezdtem azt érezni hogy lassan szükségem lenne egy lányra akit átőlelhetek és elmondhatok neki mindent. Sajnos félős vagyok ismerkedések terén.
2021. jún. 12. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Az iskolában pl.
2021. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eltévesztetted a kategóriát!

Bárhol. Iskolában, ismerősök között, bulikban. Az ismerkedéstől nem kell félni, hiszen beszélgetsz emberekkel minden nap, ez semmiben nem különbözik tőle!

2021. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, sajnos nehéz. Nekem nem jönnek be a mai lányok,kirakják mindenüket,cigiznek,minden nap buliba járkálnak meg tiktokoznak.. én sokkal inkább szeretnék bele egy olyan lányba aki egy farmon él szép hosszú szőke haja van, kék szemei és egy kopott kezeslábast viselve eteti a farmon levő állatokat. Nem tetszik a mai generáció, a természetet szeretem,persze énis oda vagyok a telefonokért meg a számitógépért de sokkal inkább élvezném az életem mondjuk ha egy tó partján laknék,állatokkal, a természetbe és minden nap a természet hangjaira ébrednék
2021. jún. 12. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
AKkor nézz szét Varajtéklapajpusztán.
2021. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Ha gondolod cserélhetsz velem ennél szarabb életem már úgysem lehet.
2021. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!