Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítsen valaki kérlek?

Segítsen valaki kérlek?

Figyelt kérdés
Szóval megpróbálom összefoglalni röviden, nem gondoltam hogy valaha ide fogok kiírni akármit. 18 éves vagyok. Kicsi koromtól sportoltam és zenéltem, jó voltam mind a kettőben, lehetett volna benne jövőm, de abbahagytam mert nem voltam kitartó. Általános suliban sok barátom volt és kiegyensúlyozott voltam, szerettem élni és nagyon jó évek voltak. Középiskolás koromban kezdődött minden elbaszódni. Nagyon elrontottam a felvételit és egy gyűjtőbe kerültem, nincsenek barátaim, nem látom semminek se értelmét és úgy érzem elbasztam mindent és lekéstem mindenről. Hosszabban csak privátban fejteném ki,akinek van energiája es ideje, írjon kérem, úgy érzem teljesen el vagyok veszve.

2023. szept. 18. 01:03
 1/4 anonim válasza:
53%
Nálam is hasonlóan volt, barátok jönnek mennek . Nem tudsz mit tenni , a lényeg hogy ne hagyd hogy elvesz. Időben észre kell venni ha baj van és segítséget kérni. Ha gondolod írj.
2023. szept. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Szerintem csak adódtak megoldandó dolgok és túlreagáltad, illetve nem oldottad meg. 18 évesen nincs olyan, hogy "lekéstél mindent". Oké, volt egy elrontott felvételi. Nem örül neki senki, de lehet újra felvételizni, rátanulni, stb. Azt meg nem értem, hogy mi az, hogy "gyűjtőbe kerültél". Egy elrontott felvételi az EGY DARAB eset, és nem ok depresszióra. Van egy kínai mondás - valahogy úgy szól, hogy "Nem akadályozhatjuk meg, hogy a szomorúság madar néha a fejünkre szálljon, de ne hagyjuk, hogy fészket is rakjon."


Oldd meg a dolgokat és ne a megoldatlan problémával törődj. Mint egy kiömlött ital... nem azt kell nézegetni, hogy jajj kiömlött, hanem megoldani ...

2023. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
49%
Ebbe a kizsákmányoló világban gyakran én is éreztem/érzek hasonlót. Főleg az a kellemetlen hogy az egyik percben hullámhegyen vagy a másikban már a hullámvölgyben. Én ismerek olyat aki pl. 65 évesen elkezdett angolul tanulni. Sosem késő semmihez. És igen sajnos egy rossz nap a többit is rosszá teheti. Én a gimnáziumi felvételivel voltam így. Nagyon sokat készültem rá és aznap egyszerűen rossz napom volt (esett a hó meg fáradtan értem oda). Sokáig szarul éreztem magam, hogy mégsem fognak felvenni meg stb. És egyszer megkaptam, hogy felvettek, de az azelőtti héten annyira boldogtalan voltam, meg sokat veszekedtem mindenkivel meg stb.
2023. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Volt egy elcseszett döntésed, de akármilyen suliba kerültél hidd el túléled, a ,,barátaid" ha elhagytak, akkor nem igazi barátok, találsz majd másikat

Írok privátba

nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!