Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hülyének néznének engem ha a...

Hülyének néznének engem ha a buszra úgy lépek fel, hogy fogom magamnál a finom forró teát? Az oka: sietség.

Figyelt kérdés
2023. szept. 21. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Mi az, hogy "fogom magamnál"??? Ezt magyarul így nem lehet mondani.

Másrészt ha zárt edényben viszed, akkor rendben, ha nyitva van, akkor nem, mert bárkit leforrázhatsz, leönthetsz vele.


A sietség ellen meg megoldás 5 perccel elöbb felkelni.

2023. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem zárható üvegben, pohárban viszed, akkor lehet fel sem enged a buszsofőr, mert olyan ételt, italt nem szabad felvinni, ami ki van bontva és nem lehet visszazárni. Ez buszsofőr függő, hogy ki hogy áll ehhez, de még sosem láttam senkit sem teás, kávés pohárral a buszon. Egyszer láttam egy férfit, aki egy kinyitott sört rejtegetett a kabátja alatt, aztán ügyesen ki is szórta a padlóra. Szóval itt nem is az, hogy hülyének néznek, hanem az, hogy egy nyitott pohárral fel fognak-e engedni.
2023. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magyarul helyes. Fogom magamnál. A bögrét lehet fogni magadnál...
2023. szept. 21. 08:21
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Nyelvtanilag helyes, csak szokatlan mondat. És roppant életszérűtlen. Egy ilyen esetet tudok csak. De annál kakaó volt, Mackó bácsi kezében, és több járműre is le- meg felpattant egy kis lábos itallal.

Ha én teázás közben (az előkészítést is beleértve) jövök rá, hogy késésben vagyok, akkor levágom a bögrét az asztalra, sapkasálkesztyű és rohanok.


Hiába nyomot valaki pirosat a korábbi válaszokra, nem szabad felszállni sem hideg sem meleg itallal nem zárható edényben. Pl. sörös, energiaitalos dobozzal sem, ha az nyitva van.

2023. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Zárható palackba töltsd, és zárd le egy kupakkal! Úgy felengednek. Pohárral nem.
2023. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az utazási szabályzat tiltja az ilyent. (Logikus és érthető okokból! És ez alól az se enged kivételt ha az illető annyira idióta hogy úgy gondolja hogy neki szabad "mer siet") Normális ha rád szólnak.
2023. szept. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ez mióta önismereti kérdés? Vagy a kérdés arra vonatkozik hogy elég nagy mértékben szarod-e le a társadalmi konvenciók mellett a közösség szabályait és érdekét?
2023. szept. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fel sem enged :D, hagyjuk már.
2023. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a sofőr bácsit ez nem érdekli, mert az utat nézi. Sőt én az utolsó ajtónál lépek be.
2023. szept. 29. 17:56
 10/10 anonim ***** válasza:
A sofőr bácsi felel az utazási szabályok betartásáért. Az utazási szabályzatban benne van hogy megbírságolhatnak ha kiöntöd vagy csak felviszed, és igazuk lesz.
2023. okt. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!