Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, ha vágyni kezdek...

Emmy Checkered kérdése:

Normális az, ha vágyni kezdek önkárosítási cselekvés felé, amikor szó van róla?

Figyelt kérdés
Ha szóba kerül-például iskolában-a drog és egyéb kábítószer használat, az öngyilkossági kísérletek, önkárosító cselekedetek, hogy ezek nem jók, én attól csak úgy érzem, hogy csinálni akarom. Ha meg a vér jön szóba, arra érzek késztetést, hogy valahonnan szerezzek-hülyén hangzik, de-fogyasztásra. Miért van ez?

2023. okt. 2. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Persze! Tok ok.
2023. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre a választ nem tudom (talán olyankor felmerül benned, hogy ha mások megtették, talán te is megtennéd), de most már látom értelmét, miért van ott az öngyilkosságról szóló hírek végén, hogy "ha ön is krízisben van, forduljon lelkisegélyhez".

Biztosan neked is van valakid, akivel el tudnál beszélgetni, keresd társaságát, és azt fogod észrevenni, hogy igenis kaphat új értelmet életed!

2023. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Válasz a második válaszolónak: Nem feltétlen akkor támad kísértésem önkárosításra, ha éppen depressziós állapotban vagyok. (Régebben volt ez rám jellemző.) Elég látnom ilyet egy filmben/ mások által készített kiselőadásban, máris arra érzek késztetést, hogy csináljam.
2023. okt. 3. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel szakembert és vizsgáltasd ki magadat.

S nem, egyáltalán nincs rendben ez így.

2023. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok és nekem ez már tettekben is megmutatkozott de nem mondanám magam depressziósnak jó lelki állapotban vagyok csak egyszerűen engem ez vonz. :)
2023. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lucifer-666 ***** válasza:
25%
Klisé, de egy dugás kell neked.
2023. okt. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem egészséges a személyiséged és nincs normál kifejlett világképed. Foglalkozz többet a dolgokkal és részletesebben közelítsd meg őket!
2023. okt. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!