Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt h semmire nem...

Miért érzem azt h semmire nem vagyok képes?

Figyelt kérdés

Nem tudom h mit akarok az élettől, azt se tudom h miért vagyok itt. Nem tudom h kezdjek bele dolgokba, h próbáljam ki, fejlesszem magamat. Ha bármilyen ötletet, irányt felvetek valakinek, akkor vagy lebeszél róla vagy elbizonytalanít. Szeretnék tenni valamit h az életem megváltozzon, de nem tudom h fogjak neki. Mit és pontosan hogyan tegyek érte? Hobbim nincs és annyira nem is érdekel semmi, csak telefonozni szoktam. Ez normális ha nem érdekel semmi?

19/L



2022. jún. 8. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Első nagy tanács, hogy sose mások véleményére hallgass. Ha van egy elképzelés, amit meg szeretnél valósítani, akkor hajrá!

Valami hobbi biztos van, rengeteg elfoglaltság létezik, lehet, hogy van olyan, amiről még nem is hallottál

2022. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Biztos, sok mindenre képes vagy, csak nagyon bizonytalan vagy még. Ha telefonozni szoktál, az is lehet egy kiindulási alap. Miket szoktál nézni telefonon? Mit csinálsz a telefonon? Biztos van valami, ami foglalkoztat, érdekel. Ne hagyd, hogy lebeszéljen bárki is arról, ami érdekel, amit felvetsz! Kutakodj csak benne, próbáld megvalósítani az ötleted! Ha nem sikerül, az sem baj, legalább megpróbáltad és nem hagytad, hogy lebeszéljenek róla!

Még nagyon fiatal vagy, szerintem sokan éreztük ezt a te korodban, minden bizonytalan volt, tele volt megválaszolatlan kérdésekkel és sokan csak legyintettek, mikor valamit felvetettünk, nem vették komolyan minket. Talán, mi magunk sem vettük komolyan magunkat. Ez az érzés változni fog, megtalálod majd azt a hobbit/elfoglaltságot, bármit, ami érdekelni fog. Az hogy másnak erről mi lesz a véleménye, ne érdekeljen!

2022. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!