Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találhatnám meg önmagam?

Hogyan találhatnám meg önmagam?

Figyelt kérdés
Engem mindenki dicsért kiskoromba a hajam miatt.Aztán iskolába elkezdtek csúfolni miatta.Úgy éreztem becsaptak hisz mindig azt mondták hogy szép most meg azért csúfolnak?hogy érhette volna ezt egy 8 éves kislány?vOLTAK MÉG MÁS dolgok is amiket szerettem de az osztálytársaim nem fogadták volna el.MEG AKARTAM FELELNI ezért teljesen kifordultam magamból.Más ember lettem mint amilyen vagyok.Ezzel együtt bezárkóztam mert féltem hogy megint bántanak.Ez tarott évekig.Most úgyérzem rájöttem ki is lennék csak félek fölválalni milyen vagyok nehogy megint bántsanak.Ezek mellett zárkózott,gátlásos,önbizalomhiányos vagyok.Hogyan lehetnék ezen túl?
2009. jan. 2. 13:53
 1/2 anonim válasza:
szia! én akkor találtam meg magamat, amikor egyedül maradtam (párkapcsolat terén, és egy kicsit család terén is). azt csináltam amit akartam, amikor akartam és ahogy jól esett. egy rövid ideig végletes voltam, de szépen lassan beállt az egyensúly. jól éreztem magam, és azóta nem engedem, hogy bárki is megváltoztasson, mert már tudom mi a jó nekem, hogyan érzem jól magam!!! ez kb 1-1,5évembe került!!! nekem is voltak gyerekkori rossz beidegződéseim (amikkel csúfoltak), de most már nem érdekelnek, mert minden reggel, amikor belenézek a tükörbe, azt látom, amit akarok, de ha mégsem, akkor teszek ellene!!! szorítok neked!
2009. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj ki a szobásból, és nézd, meg hogy ott vagy-e..
2009. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!