Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » FIGYELEM LÁNYOK! Szeretnél...

FIGYELEM LÁNYOK! Szeretnél fiú lenni, vagy örülsz neki hogy lány vagy?

Figyelt kérdés
(Csak lányok válaszoljanak, és ha igen, mond el miért, ha pedig nem szeretnél fiúlenni, azt is magyarázd meg! Ne csak igennel és nemmel felelj!)
2010. okt. 18. 16:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Nah még csak az kéne! Isten ments!
2010. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Én többb okból sem szeretnék fiú lenni. Az egyik hogy így hogy lány vagyok, minden nap megkaphatok bármilyen pasit annélkül hogy udvarolnom kéne! Nem kell vért izzadva güriznem. Nem vagyok büdös reggel ha felkelek. Nem fáj a szerszámom ha már rég szexeltem. Nem kell borotválkoznom minden reggel. Járhatok szoknyába és nadrágba is. Többszöri orgazmusom lehet egymás után.Több agysejtem van.Szebbik nem vagyok. Hát egyenlőre ennyi. :D
2010. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Én egy eléggé fiús lány vagyok (megjelenésre és belsőleg is), és nem szeretem a lány társaságokat, de nem szeretnék nemet váltani, mert a fiúkhoz vonzódom. Viszont ha tehetném, nagyon szívesen belebújnék pár napra egy fiú bőrébe, hogy kipróbáljam, milyen pasinak lenni.


L/16

2010. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
Lány maradnék...mert nem nekünk kell udvarolnunk..stb...:)
2010. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Akkor sem, ha naponta 200millió dollárt fizetnének hogy fiú legyek! Még csak ki sem próbálnám, valahogy nem vonz a dolog! Maradok inkább nő! Hogy miért? Talán mert sok bennem a női hormon és azért.De való igaz, a mai világban férfinak lenni nehezebb. Viszont ha 300 évvel hamarabb születtem volna, biztos fiú szerettem volna lenni hisz akkoriban a férfiak nagyon elnyomták a nőket az uralkodási ösztönük miatt és nagyon igazságtalanok voltak a nőkkel. De most így a 21.szádadban tökéletesen jól érzem magam kedves kérdező! :D 33/N
2010. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok, és én sem szeretnék fiú lenni, de kíváncsi vagyok mások véleményére is!A második válaszadó nagyon megyőzőnek tűnt, tetszett!
2010. okt. 18. 16:43
 7/28 anonim ***** válasza:
57%
Én utálok lány lenni és nagyon szívesen lennék fiú^^ Nem vagyok túl lányos és annyira nem tetszik a hasonló korú lányok viselkedése hogy inkább lennék fiú. 16/L
2010. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Miért neked tetszik ahogy a mai fiúk viselkednek? Ilyet se hallottam még!
2010. okt. 18. 16:52
 9/28 anonim ***** válasza:
63%

Fiú lennék.Lányok sokkal érzékenyebbek,nehezebben viselik a csalódást...Némely fiúnál is így van,de sokuk erős.Én is érzékeny típus vagyok.Ha a fejlődésemet irányíthattam volna akkor biztos hogy most egy fiú lennék..:D


19/L

2010. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:37


A lányok azért érzékenyebbek, mert az érzékeik, jobban kifejlődtek az évezredek során. (Megjegyzem az érzékek kincset érnek, olyan hatalmas kincset amit pénzben nem lehetne meghatározni. Érzelmek nélkül nincs boldog élet. Minnél kevesebb valakiben az érzelem, annál boldogtalanabb, hisz a boldogság is egy érzés.) A fiúk érzékei meglehetősen alacsony szinten van, ám az ő érzékeik is kezdenek egyre jobban kifejlődni, hasonlóakká kezdenek vállni a lányokhoz (mint ahogy azt tapasztaljuk is a nagy világban). Becslések szerint már csak 100 évnek kell eltelnie mire felzárkőznak a nők mellé a férfiak érzelmi téren.

2010. okt. 18. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!