Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok első randi alkalmával ha egy csajjal 4-5órát szeretnétek nagyon kellemesen eltölteni? És ha lány vagy vagy nő, akkor mit szeretnél ha a srác vagy férfi kitalálna randira?

Figyelt kérdés

Én 19éves vagyok,és már túlestem 7randin.....és abból 3hosszabb távú lett....

Most szeretnék egy új valamit ami különleges randi és jó lenne ha ez egy igazán jól induló lenne:)

Remélem kapok lányoktól és fiúktól is jó válaszokat:)Nagyon köszi a segítségeteket előre is:)

Sziasztok:)


2010. márc. 15. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Dugnék.
2010. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék az állatkertnek :) Most komolyan, nálam annál pozitívabb dolog nem létezik, minthogy egy férfi szereti az állatokat :)
2010. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a lány nagyvárosban él mondjuk betonnegyedben akkor vidd el vidékre, vagy erdőbe vagy kirándulni egy tóhoz (ha nem esik az eső) Ha vidéken él zöld környezetben akkor vidd el nagyvárosba mutasd meg a szép helyeket. De inkább a csendesebb helyeket ajánlom. Ahol nem vesz körbe 600 ember és nem zsúfoltan ültök egy étteremben ahol tőletek mindenki 1 m-re ül. Ha ketten vagytok a lány is könnyebben megnyílik . Azok a számok amiket leírtál azok nem számítanak semmit. Légy vele őszinte és vidám legyél ne búval-baszott.
2010. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

4-5 órát azzal se bírok eltölteni, akit nagyon szeretek, nemhogy randin, de én rengeteget mentem annak idején állatkertbe :D

24 lány

2010. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!