Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » FIGYELEM LÁNYOK! Szeretnél...

FIGYELEM LÁNYOK! Szeretnél fiú lenni, vagy örülsz neki hogy lány vagy?

Figyelt kérdés
(Csak lányok válaszoljanak, és ha igen, mond el miért, ha pedig nem szeretnél fiúlenni, azt is magyarázd meg! Ne csak igennel és nemmel felelj!)
2010. okt. 18. 16:12
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Minden jó válasz írót "zöld ok-s kézzel pontozok" vagyis a legmagasabb pontszámra értékelem válaszát, míg a nem hasznosakat pedig nem hasznosnak tekintem, sztm ez logikus! Kommentjeimből pedig könnyen kiderítheted, mit tekintek jó válasznak, és azt is hogy mit nem. :) Hajrá csajok!
2010. okt. 18. 22:01
 22/28 anonim ***** válasza:
58%

Én örülök hogy lány vagyok, mert a nők több agysejttel születnek, legalábbis a bátyám ezt mondta, az egyetemen most tanulták, hogy a fiúknak nagyobb az agya, de ez nem jelenti az hogy okosabbak, mert ha az agy nagyságától függene az intelligencia, akkor az elefánt a 10 kilós agyával okosabb lenne az embertől. Viszont a nőknek több az agysejtje, mert a menapeluza után kopni kezd nekik és a természet így egyensúlyozta, hogy több jelentősen agysejttel születünk! Vagyis intelligensebbek vagyunk!


Ja és am ha egy csaj a mai világba sok fiúval volt, az már nem számít kur*ának, mert nem pénzért szeretkezett hanem élvezetből és ez nem mindegy. Ezt az előttem lévőnek írtam.


További előny a lányoknak:

- tobbszörös orgazmus egymás után

- képesek életet adni

- szoknyát és nadrágot is hordhatnak

- több agysejttel születnek

- szebbik nem

- nem fáj a nemiszervük ha már régen sexeltek

- nem kell sokáig udvarolniuk

- udvariasak velük, előrre engedik őket mindenhova

- szoknyát és nadrágot egyaránt hordhatnak

- akár milyen színben öltözhetnek

- nem kell borotválkozniuk minden nap

- nem büdösek reggel ébredésnél

- mind a két agyféltekéjükkel képesek egyszerre gondolkodni egy időben, míg a férfiak egyszerre csak az egyikkel

- a közűti autóbaleseteket 80%ban a férfiak okozzák

- érzékeik jobban kifejlődtek az évezredek során (ezért van az hogy érzékenyebbek és boldogabbak)

- bármilyen szakmát elvállalhat annélkül hogy homokosnak néznék

- a hivatalokban, közintézményekben, irodákban, postákon 95%-ban nők dolgoznak, mert ott fontos és precíz számításokat kell végezni

- alkalmi munkások akik a piszkos munkát végeznek pl.: árokásás, szannyvízcsatorna tisztítás, aszfaltozás, és egyéb csicska munkák 95%-ban férfiak végzik

- nők nélkül az emberiség kipusztulna (mert még nem találták fel a mesterséges méhet, spermabank viszont van, ezért a férfiakra kevésbé van szükség)

- A reklámok 60%át nőkkel csináltassák, mert a nők körül forog a világ

- A nők nem lehetnek színtévesztők, de hordozhassák azt a színtévesztésért felelős gént amit a fiú utódnak átörökíthetnek.Vagyis csak a fiúk lehetnek színtévesztők.

- Ha egy bomba nő szexre vágyik, csak egyet kell csettintenie és már a lábai előtt hever 100 férfi

- késhet a randin mert a nőknek szabad

- a nők tovább élnek

- a titkosügynökök, kémek 70%-a nő, talán nem véletlenül


nah megyek mert kezdődik a film

2010. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%
Szeretnék fiú lenni! :D amúgy. Azért mert 1. nincs terhesség nem kellene ezzel nyaggatni engem. 2. Na meg néha ábrándozok hogy milyen jó is lenne megdugni a legjobb barátnőmet! xD (lehet biszex vok? o.O)
2010. okt. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy biszex, de hogy nem vagy ép az is biztos. Szülni nem kötelező. A terhességet ne teherként fogjátok fel csajok! Az egy csodálatos dolog! De soha senki nem kényszeríthet arra hogy terhes legyél, és nem várja el tőlled senki. A fiúknak is eltörölték a sorkatonaságot, és a lányoktól sem várják el hogy terhesek legyenek. Már más világ van.
2010. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
92%
Én nagyon utálok lány lenni
2013. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
77%
Én is iszonyatosan utálok. Egy hormonális rendellenességgel küzdök, alig menstruálok és az arcomat kivéve a testem sem túl nőies. Nagyon durván szőrösödöm is. Nagy valószínűsége van annak is, hogy én az életben nem fogok tudni szülni. Emellett a lányok állandóan gúnyoltak. Én ha akarnék, sem tudnám szeretni, hogy lány vagyok. Nemváltásban is gondolkodom erősen. Meddő nőként pláne nem akarok élni.
2013. jún. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Jó lánynak

De nem vároma mensit

2019. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyébként ha egy válasz komoly és értelmezhető, akkor nem kellene lepontoznod, csak mert nem a te véleményedet osztja. Illenék ezt elfogadnod, nem mindenki gondolkodik 100%-ban úgy, mint te, és ez nem baj.
2019. márc. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!