Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » FIGYELEM LÁNYOK! Szeretnél...

FIGYELEM LÁNYOK! Szeretnél fiú lenni, vagy örülsz neki hogy lány vagy?

Figyelt kérdés
(Csak lányok válaszoljanak, és ha igen, mond el miért, ha pedig nem szeretnél fiúlenni, azt is magyarázd meg! Ne csak igennel és nemmel felelj!)
2010. okt. 18. 16:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Lány akarok lenni, de nem azért mert a fiúknak nincsennek szép érzéseik, hanem mert így életet tudok adni másoknak is! Ami szerintem az élet egyik legfontosabb része egy nő életében, és boldogság tölt el akkor amikor egy új életet hozok a világra, s tudom azt hogy bennem fejlődött ki 9 hónapon át és egy vérkeringésünk volt! Ezt az érzést szavakkal nem lehet kifejezni, ezt csakis érezni lehet. Sajnálom a fiúkat hogy ezt az érzést soha sem fogják megtapasztalni. Igaz a szülés fáj, de az az érzés amit ad, az 200%-ban pótolja a fájdalmat szóval ezt elmagyarázni egyszerüen nem lehet.
2010. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
74%
szeretnék fiú lenni, és utálok lány lenni..
2010. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:13


Kedves válaszoló! Elfelejtetted kommentálni az állításod! A kérdés úgy hangzott, mond el véleményed is, ne csak igennel vagy nemmel felelj! Ha nem mondtok véleményt, azt semmisnek kell hogy tekintsem.

2010. okt. 18. 19:24
 14/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha megengeditek, hozzászólok. Fiú vagyok de szeretnék lány lenni, mert nem kéne udvarolnom vagy fizetnem ahhoz hogy végre szexeljek! 20/F
2010. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%

Nehéz kérdés...Igazából kipróbálnám! Amíg nem ÉREZNÉK tényeket, addig nem nyilatkozok! :D

Sokszor érzem úgy (viselkedésbe), hogy a fiúk kiszámíthatóbbak, kevesebbnek van hátsószándéka...Ennyiből inkább lennék fiú, mert azoknak az érzéseik "nyíltabbak" mint a lányoké, és nincsenek gyűlöletek, amiket nem is mutatnak ki stb.


Najó, ez elég érthetetlen! :D

12/L

2010. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
én nem változtatnék a nememen, de néha gondolok rá hogy vicces lenne.:D
2010. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:36


Látszik hogy még nem volt dolgod fiúkkal. Majd ha elkezdenek nyomulni rá, úgy hogy közbe a hátad mögött még a legyet is reptébe akkor majd megtudod milyenek.

2010. okt. 18. 21:27
 18/28 anonim ***** válasza:
45%

sohasem lennék fiú!!!!

a lányok lehetnek érzelmesek de lehetnek kemények is-egyiket sem nézik ki közülük,ellentétben a fiúkkal. a lányok lehetnek igazán csinosak csak:) és még annyi minden van. de a lényeg: mi egyszerűen jobban vagyunk=)

ja és ha fiú lennék nem lehetnék szerelmes abba a bizonyos srácba...:)

2010. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%

Én szívesen lennék fiú...őszintén szólva szerintem nekik sokkal könnyebb dolguk van. Pl.: nem gáz ha szőrösek (persze nem jeti...),minél több csaja volt annál macsóbb, de a lányoknál ez már egyenlő a kur.vasággal, beszólhatnak bármerre-milyen lazák...lányok ilyenkor neveletlenek és bunkók, nekem sokkal könnyebb lenne barátkoznom, ha nem nőként tekintenének rám, sokkal spankodósabb vagyok mint egy átlag lány, egy férfi ha tudja a szakmáját sokkal gyorsabban kivívja az elismerést mint egy nő... Utálom amikor az undormány pasik csorgatják utánam a nyálukat, legszívesebben megverném az összeset...

Ezek ellenére szeretek lány lenni és nem a saját nememhez vonzódok...egyszerűen sztem a fiúknak könnyebb...

2010. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
Én szívesen lennék,nem igazán szeretek lány lenni :D Azt leszögezem,hogy a beállítottságommal semmi probléma nincsen egyszerűen csak ezerszer jobb egy sörözés-meccsnézés a haverokkal mint egy manikűr a csajokkal :D Emellett a férfiaknak mindig is több lehetőségük volt,és van is...pl. sport...nincs ott a melled "zavaró tényezőnek" :D vagy karrier... ráadásul a nők túlságosan az érzéseik után mennek,a férfiak nem ennyire instabilak és ez sokszor nagyon jól jön.Meg a csajozás is jobb lehet mint a pasizás :D Egyébként én nem vagyok túl fiús,de lányos se,szóval két szék között s_ggre estem :)
2010. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!