Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A párotokat/férjeteket/feleség...

A párotokat/férjeteket/feleségeteket vagy a gyereketeket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Ne legyünk álszentek, van különbség, még több gyerek esetén sem szeretik az emberek őket egyenlőképpen, de ha a házastárs/pár is bejön a képbe, mindenképpen kialakul egy sorrend. Mi a fontossági sorrend nálatok, kinek a vágya fontosabb, ki a kedvencebb?
2023. okt. 18. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
A feleségemet.
2023. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Almát körtével felesleges hasonlítgatni. Szerinted ki az a beteg aki úgy szereti a gyerekét mint a párját? A szeretetben pont az a jó, hogy akárhányfelé osztod, nem fogy.
2023. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
A gyerekemet.
2023. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
A gyereket
2023. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Itt érdekes lehet a válaszoló neme is. Mert lehet, hogy egy férfi a feleségét szereti jobban (vagy inkább hozzá ragaszkodik jobban - van különbség) a gyerekeinél, egy nő viszont a gyerekeit és a férfi csak utánuk jön.
2023. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Nő vagyok, mit jelent az hogy jobban szeretni?

A férjem a társam és szeretem a gyerekem a gyerekem és szeretem. Az egyik gyerekem én valamit jobban szeretek mint a másikban és fordítva is. Szerintem is almát a körtével..

2023. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, mire van nagyobb szükséged, lélegzésre vagy táplálkozásra? Ne légy álszent, csak egyet választhatsz.
2023. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
#7 Nem tőlem kérdezted, de a lélegzésre van nagyobb szükségem. Kaja nélkül tovább bírom. Melyik melyik? Milyik a férj és melyik a gyerek?
2023. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
A két szeretet nem egyforma. Nem azt a szeretet érezzük a párunk iránt mint a gyerek iránt, de ugyanez vonatkozik a szülőnkre is. Az egy harmadik.
2023. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Mindkettő elvesztésébe belerokkannék. De nem akarok itt álszent lenni. A szakadék szélén a férjemet választanám. VISZONT mindkettőjük életét többre tartom a magaménál, ha hármónk közül kettő élhet, akkor ők éljenek én pedig ne.
2023. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!