Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lépjek rá az önfejleszt...

Hogyan lépjek rá az önfejlesztés útjára?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamon fejleszteni.Elég sok dolgot kéne rajtam "kijavítani" mert elég sok baj van velem.Szóval elég negatív a gondolkodásom mert elég negatív környezetben vagyok/voltam.Pl vannak olyan gondolataim,hogy kárt tegyek magamban és volt hogy tettem is de tudom ez nem megoldás.A másik az hogy elég kedvtelen vagyok nincs kedvem semmihez bármit is csinálok úgy érzem nem tölt fel és nem találom meg benne az örömömet mert egyszerűen nagyon motiválatlam vagyok.Néha sikerül valamire rávenni magam de nagyon ritkán megy és nagyon nehéz is.Szeretnék boldogabb lenni és pozítivan gondolkodni de nem tudom hogy ez mennyire mükődhet ha a környezetem egyre jobban rombol lelkileg?


Kérlek csak az írjon aki tud értelmes választ adni.


Tini korosztályú vagyok.



2023. nov. 4. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kezdj el edzeni, azzal fejleszteni fogod magad fizikálisan, és a közérzeted is jobb lesz.
2023. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!