Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Odaadnád, vagy önző lennél?

Odaadnád, vagy önző lennél?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés!


Nő vagy, kisgyerekkel.

A férjed meghal, adósságot hagyva.

A te családod nem tud/akar segíteni semmiben.


Ekkor a párod szülei, akik jó fizikai é mentális, és még jobb anyagi körülmények között élnek, ajánlatot tesznek neked.

Ha átadod nekik a gyerek nevelését és oktatását, és csak hivatalos ügyek miatt keresed, meg ünnepekkor, akkor ők lenullázzák a hitelt.


Ha nemet mondasz, ugrik a lakás, azzal talán a melód, és a gyerek is.


ELMÉLETI kérdés, szóval a "Én sosem kerülök ilyen helyzetbe, mert a 12 nyelvtudásommal + 4 diplomámmal + bikinimodell testemmel bármikor és bárhol megkeresem a havi 9M-et, és amúgy is van 34 házam, abból 21 külföldön." válaszokat hanyagold! Köszi!



nov. 7. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
96%

Én előbb adnám el a szerveimet fekete piacon, de akkor se mondanék le a gyerekeimről.


De még elméleti síkon se érdekelne, ha rám hagyott a férj valahogy adósságot, akkor lemondok az örökségről. Ha ez a jelenleg használt ingatlanunkba kerülne, akkor eleve nem is volt ingatlanunk, max hitellel terhelt, tehát annyira nem kéne meglepődjek rajta, szóval még a hiteltörlesztésem is olcsóbbra jönne ki, mint az albérleti díj jelenleg, de legfeljebb írnék valami szívhez szóló rinyaposztot fb-ra, hogy jajajj de rossz nekünk, és aki tud segítsen.

Az elhunyt párom szüleinek meg - szigorúan elméletben - a küszöbére sz.arnék, hogy inkább hagynának az utcán dögleni unokákkal, de nem segítenek, pedig - elméletileg - tudnának. Eleve ilyen embereknek akkor se adnám oda a gyerekemet, ha végstádiumú rákos vagyok, mert ez gusztustalanul embertelen, és ilyen emberek ne neveljék a gyerekeimet.

nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim válasza:
94%
Te beteg vagy. 🤫😄
nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim válasza:
72%
Bikinimodell test és 34 ház....álmodozz csak.
nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
3. IRÓNIA. Keress rá! Amúgy T. Kata politikusnőnek 17 lakása van!
nov. 7. 20:26
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan feltétel, ami azzal jár, hogy lemondjak a gyerekemről és kész.
nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
88%

Én se mondanék le, ha elveszteném a fiam öngyilkos lennék szerintem.

Megkérném szépen anyósékat hogy segítsenek, de ne a gyerekem árán.

Ha nem tennék megszakítanék minden kapcsolatot velük.

nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
88%
Miért lennék attól önző,hogy nem adnám oda a gyerekemet?
nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
7. Mert a saját "ANYA VAGYOK!!!" dolgodat fényezed a ragaszkodásoddal, a gyerek érdekével szemben. Mert ilyenkor a gyerek érdeke az első, és az nem az, hogy melletted legyen.
nov. 7. 20:41
 9/65 anonim ***** válasza:
95%

Kezdjük ott, hogy az lenne az önzőség, ha lelketlen emberekre bíznám a gyerekeimet csak azért, hogy anyagilag szabaduljak.

Egyébként ha regényt írsz, bújj egy kicsit bele a jogba!

Adósságot csak az örökölt vagyon mértékéig lehet örökölni. Azaz nem kell nagy kegyesen lenullázni semmit, nulla lesz az "magától" is, ha olyan mértékű az adósság.

A lakással egyébként hogy ugrana a munkám?

nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
96%
A gyerek érdeke nem az, hogy az apja után elveszítse az anyját is. Ez a lehető legnagyobb kiszúrás vele.
nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!