Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szemétkedik velem a...

Miért szemétkedik velem a "barátnőm"?

Figyelt kérdés
Az történt, h myvip-en olyanokat írt rólam(nem durvákat, de bunkókat) és olyan képeket rakott fel, amik engem cikiznek. Én meg kértem, h vegye le aztán nem vette. Utána meg írt egy helyes srác, akiek bejövök, de megbeszéltük és csak barátok vagyunk. Mondjuk nehéz volt neki ellenálni,de akkor ott az eszemre hallgattam. A lényeg jól elvagyunk és hülyülünk. És a "barátnőm meg odavan érte... csak nekem, nem mondja de 100% tudom. Aztán, h nem vele szilvesztereztünk, hanem 1 másik baránőnkkel ketten voltunk egy buliban. És nem igazán szép ez a csaj. És mindig azt mondja, h ő mennyit jár bulizni és koncertre, de közben igen nagy stréber. Nem is tudom miért nevezzük egymást barátnőnek, inkább csak egymásr vagyunk kényszerítve. És mindgi a jegyeivel jön, amikor nekem nem úgy sikerül 1 doga v felelet. Szerintem irigy rám, mert rám már nyomultak srácok ebben a 2 évben mióta oszttársak vagyunk, rá meg nem. Szerintetek?
2009. jan. 2. 23:33
 1/4 A kérdező kommentje:
16 éves lány
2009. jan. 2. 23:34
 2/4 anonim válasza:
100%
Hát ez nem szép töle..de biztosan ő is azt gondolja hogy szemétkedsz vele. Próbálj meg valahogy beszélni vele, ha élöben nem megy, akkor msn, vagy irj neki e-mailt. Mondd el neki, hogy te nem akarsz szemétkedni vele, és hogy neked rosszul esik pár dolog, és nem érted miért van ez. Kérdezd meg tőle is, hogy neki mi esik rosszul, mert lehet hogy olyan dolog áll emögött amiröl nem is tudsz, de lehet rajta segiteni. próbálj elöször te valamit segiteni a helyzeten. hirtelen most csak ennyit tudok mondani :) sok sikert!
2009. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, Szerintem is féltékeny rád. Szerintem ő nem tekint téged barátnak mert akkor nem viselkedne igy. És hamár neked is megfordult a fejedben hogy csak egymásra vagytok kényszeritve akkor valszeg nem is vagytok bnők.
2009. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így érzem én is, de nem tudom mit tehetnék. Nem jó ez így, de már kezdem unni, h egyfolytában meg akar alázni. Myvip-ről, meg persze rögtön levette a képet, mikor, aláírta"titkos szerelme" a kommentet. Na mindegy. A lényeg, h ezentúl tartom vele a tisztes távolságot...
2009. jan. 3. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!