Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tönkre tette az egyik barátnőm...

Tönkre tette az egyik barátnőm az életemet és most én is tönkre akarom tenni az övét mit csináljak hogy tönkre tegyem az életét?

Figyelt kérdés

2011. nov. 15. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Zárd be az (én) pincémbe.
2011. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Szemet szemért, fogat fogért?

Mennyivel lesz az neked jobb, ha lesüllyedsz az ő szintjére? Attól a te életed még nem fog helyrejönni!

2011. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
62%
Ha tönkreteszed az ő életét akkor te is ugyanolyan vagy. Nem leszel nála különb.
2011. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
csináld te is azt vele, amit ő veled;) amúgy mivel tette tönkre az életedet?:/ ha szabad tudnom:)
2011. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A volt főnököm ezt tette velem is,én megbosszultam,ugyanolyan lettem én is..
2011. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Na ja, de kölcsön kenyér visszajár :D. Ha mindenki szemet húny minden bunkóság felett, milyen világ lesz? Eresszük el a gyilkosokat, pedofilokat is, ne süllyedjünk a szintjükre!
2011. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Most lefelejtettem a választ: azért pontosabban tudni kellene, mit akarsz megtorolni. Nem mindegy, hogy elhappolta a buliban a pasidat, vagy megölte az anyádat...
2011. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én egyik "barátnőm" is keseríti az életem már vagy három éve, elég durva dolgokat csinált, és most lenyúlt előlem egy számomra nagy lehetséget is, amire már olyan rég vágytam.

Már gondoltam rá, kamatostul adom neki vissza, de aztán rájöttem, minek? Majd megbünteti az élet....

2011. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy tönkretette, lehet, hogy épp most másképp alakult, mint ahogy eltervezted, de ne csüggedj, hisz ahol egy ajtó bezáródik, ott egy másik kitárul.

Milyen értelemben érzed tönkretettnek az életedet? találsz másik munkát, lehet, hogy még jobban is fogod szeretni a mostaninál. elcsábította a férjedet? Akkor nem ő volt a megfelelő partner. Pletykát terjesztett rólad? Ez nem téged minősít, és aki szeret téged, az úgysem hiszi el. A gyerekeidet nem vehette el tőled.

Mi történt, ami miatt úgy érzed, tönkrement?

26/N

2011. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kölcsönkenyér is igaz..
2011. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!