Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másnak is megjelennek a...

Másnak is megjelennek a fejében néha néha erőszakos gondolatok?

Figyelt kérdés
Például ha az eladó csúnyán nézz rám vagy tiszteletlenül szól hozzám, akkor elképzelem milyen jó lenne egy tompa tárgyal bezúzni a fejét, vagy ha nő akkor a hajánál fogva kirángatni a pult mögül. Vagy ha egy undok vénasszony tötyörög előttem mikor sietnék, olyankor elképzelem milyen jó lenne kitekerni a nyakát és átlépni a holtestén. Vagy amikor az edzőteremben nem tetszik valakinek a hangszíne fogni egy tárcsát és agyonütni vele. Persze tudom hogy nem tehetem meg. Másnak is vannak ilyen gondolatai? 23f
nov. 25. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem érdekelnek ezek az emberek pl nekem meloban is van aki allandóan a hisztijével fáraszt, hogy nem is képzelődöm róluk vizuálisan mert nincs is ilyenekre kapacitásom.


Pl nekem volt olyan hogy exem be akart hozzám törni, rettegtem, másnap munka, munkaidoben beszéltem rendőrrel, aztán egyik osztalyvez beszólt, hogy csak telozom és nem dolgozom, de olyan szemét volt hogy majdnem bőgtem!, aztan az igi jött hogy segitsek be másik osztálynak mert tegnapi a hataridő és villámgyorsan kellett dolgozni mint atom, tehat hajtás volt, es mindeközben egy lenti kollega elkezdett engem messengeren cseszegetni hogy én nem foglalkozom vele, egyoldalú az érdeklodése, miert néztem rá csunyán(nem néztem csúnyán), és állandoan zaklatott a hisztijével. Igy is volt vagy 200 a vérnyomàsom, párás a szemem, közben ezerrel hajtok hataridős melo miatt, de ő még rá is pakol az egész tetejébe.

Nem kezdtem el képzelődni se rola.

Röviden egyenesen megírtam neki hogy nem kellenek a hisztijei a nyakamba, nehogy már azert legyek lecseszve mert dolgozom nem érek rá vele beszélni, meg hogy én csúnyán néztem meg ezek a fóbiái, hagyjon engem békén.

Erre elkezdte hogy nem lecseszett csak kèrdezett de békén hagy nem zavar többet.

Annyit irtam neki erre, köszi szia.


Fene se kezd el fantáziálgatni ilyenekrol. Húzzanak el az életembol de az agyamban se foglalják a helyet.

nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja en azon szoktam agyalni ha vki érdekel hogy utál beszol akarmi, akkor hogyan oldhatnám meg, hogy ne utáljon ne szóljon be. Végigpörgetem a lehetőségeket kipróbalgatom, de sokesetben 98%-ban ugyanugy folytatják. Az ilyeneket a nem tudom hanyadik megbántodásom után ignorálom. Tiltas torles. Bnők is jártak már igy, hogy már nem tartom őket baratnőnek se.


1.voltam

nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Szoktam bosszankodni, de ilyenekért nem gondolok arra, hogy bántanám. Olvasd el Karinthytól a Novella a delejes halálról című novellát, szerintem érdekes lehet neked.
nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja meg az a munkatárs aki cseszeget a munkahelyi telefonozásért, olyan kollega, aki el se tudja azt képzelni hogy másoknak magánélete is van nem csak a munkahely.

(1)

nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
32%
Bennem rengeteg gyűlölet van, ha nem fognának el, nem derülne ki naradando sérülést is okoznek
nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
52%

Nekem is szoktak ilyen gondolataim lenni. Életfogytiglanra ítélnének.

38/f

nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Minden reggel, amikor indulok dolgozni.
nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem vannak bajok ha az itt válaszolók szerint ez teljesen normális...


Nem azt mondom hogy néha az embernek nincs agresszív gondolata de nem hiszem el hogy mások meggyilkolásáról fantáziálni ennyire normális lenne


Túl teng az agresszió az ilyen emberekben

nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, bár ma pont beszóltak, hogy pofátlan vagyok mert besurrantam egy bácsi elé aki álldogált az önkiszolgálóknál. (Van ami kártyás csak és van ami mind a kettő. Mivel ő nem ment egyik kartyáshoz sem oda, én gondoltam majd igen, és erre elkezdett nekem magyarázni.. megkérdezhetem miért nem megy akkor oda? Kártyaval fizetne? Mondja neeeem, mondom de én igen, aztán ott hagytam.)


Annak ellénre hogy nem szeretem ha lökdösnek meg beszólnak nekem meg ilyesmi nem gondolok olyat, mint te.

nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
6-os vagyok: tisztában vagyok vele, hogy ez nem normális, egy szóval sem mondtam, hogy az. Lehet, hogy baj van a fejemmel, de ezek csak ott léteznek. Soha senkinek nem ártottam és nem az a típus vagyok, aki mérgében tör-zúz.
nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!