Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy kérdésben megjelennek bizonyos szavak, például: magány, egyedüllét, stb. akkor le se szarják a kérdést?

Figyelt kérdés
Pedig lehet, hogy a kérdezőnek tényleg szüksége lenne 1-2 biztató szóra.
2016. jan. 29. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

És ha ez lelkisegély szolgálat lenne, tényleg kiakasztó lenne.


De nem kötelessége senkinek segíteni. Nem hiszem, hogy az emberek többsége azért jár ide, hogy rázúdítsanak egy csomó bajt.

2016. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen nem igaz. Általában mindre érkezik válasz.
2016. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki szintén magányos az azért válaszol, de igazából tényleg megterhelő egy normál embernek is válaszolni az ilyen jellegű kérdésekre, pont mint egy pszichológusnak
2016. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mik vannak ezekben a kérdésekben még ,hogyan van megfogalmazva, mit sugall ?

Biztos vagy abban , hogy az említett szavak miatt nem foglalkoznak a kérdéssel ?

Mutatnál legalább három négy ilyen kérdést,hogy több infóval rendelkezzek?

2016. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1-es, tehát te normális dolognak tartod azt, hogy az emberek nem érdeklődnek a másik iránt? Mondanám, hogy oké...Anonim oldalról van szó, nem ismerjük egymást, de a valóságban sincsen másképp.


#2-es, igazad van, de szerintem sokszor olyan kérdéseken van nagyobb hangsúly, ami nonszensz :) Én pl. inkább válaszolok 1 olyan kérdésre, amiben látszik, hogy valamivel küzdd a kérdező, mert ha másnak is hasonló problémája van és megtalálja a kérdést, akkor már több, mint 1 embernek tudtam adni valami hasznos tanácsot.

2016. jan. 29. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
A magányon/egyedülléten nem nagyon lehet tanáccsal segíteni...
2016. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"tehát te normális dolognak tartod azt, hogy az emberek nem érdeklődnek a másik iránt?"


Teljesen normális. Olyanok érdekelnek mindenkit, akit szeretnek, kedvelnek. Egy idegen érzései nem érdekelnek, ahogy én sem várom el, ismeretlenek körbeugráljanak. Sőt, nekem rosszabb lenne, mert az idegen csak egy kérdés erejéig van veled, de aki magányos, annak az a baja, hogy a körülötte lévő emberek nem törődnek vele.

2016. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7-es látom nem olvastad végig amit írtam :) A valóságban sem foglalkozik senki sem a másikkal. Gondolj bele, leszúrnának az utcán, 10 emberből 9 inkább videóra venné és csak nézne. De végül is ez teljesen "normális".
2016. jan. 29. 20:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valakinek fizikális problémája van, segítek, ha tudok. De ezt sem szeretem, mert nem vagyok orvos, mi van, ha rontok a helyzeten?


De a magány meg az egyedüllét nem ilyenről szól. Abban meg végképp nem lehet segíteni.

2016. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!