Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem szolal meg egyik...

Miert nem szolal meg egyik osztalytarsam nagyon regeota? (lenn)

Figyelt kérdés

am csak azert kerdezem mert nem tom elkepzelni hogy mibaja lehetne. nah szoval :

Van egy osztaly tarsam nem szollat meg 3 eve vagy tobb,csak a tesojaval beszel meg szuleivel otthon,allitolag egyik lany latta a plazaba a tesojaval beszelgetni. de 3 eve nem beszel suliban vagyis papirra ir es akkor azt oda adja a haverjanak,de a tanarok annyit mondanak nekunk hogy : Hadjatok ot beken,mar a tanarok se kerdezik oran meg,vegulis tudjak hogy tudja..de esetleg arra gondoltam hogy vami lelki baja van. mert a tesojaval se nagyon beszel csak neha,de ahogy eszre vettem nagyon jol elvan magaban meg az egyik haverjava.

-nem nagyon szereti ha kerdezik valamirol..

-nem szereti ha nezik stbstb

egyebkent nem felenk mert onnalloan is tud mindent csinalni nem gorcsol be ha egyedul kell valmait csinalni az egesz osztaly ellot,kicsit furan mozog :D japan olyan mint egy figura egy anime mesebol,ma mellem ult nem tom hogy volt mersze. :D kicsit megilyesztett.. :)

de segiteni szeretnek neki! :) de nem tom hogyan xdd mivel nem tom mibaja,nem kerdezem meg mert ugyse valaszolna vissza. :D de ha valaki irna otleteket akkor ugy neznek ra.. :) meg megprobalnek segiteni neki,de ha nem akkor nem segitek neki,megoldja az magatol is x'dddddd


2010. okt. 20. 23:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

meg nem csak h nem valaszolna vissza, meg is bantanam..

egyebkent sorry a hibak miatt,siettem.. :D

2010. okt. 20. 23:14
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

japán?

amúgy nekem is volt egy ilyen osztálytársam még általános iskolában, ő is csak papírra írt, meg úgy felelt, hogy elment hozzájuk a tanár, és úgy. de most már beszél elvileg, nem tudom mi lehetett a baja.

2010. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert szégyelli a kiejtését, a testvérével pedig japánul beszél, előttetek nem akar beszélni magyarul , nert fél hogy kiröhögitek
2010. okt. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

U.S.A ban vagyok szal a magyar egy kicsit fura lenne neki. nem angolul beszel o is perfect-en :D mivel Americaba jottek at amikor kicsike volt.

elso komment : o meg a tanarnak se szol vissza. de a tanarok nem nagyn zaklatják már 3 ev alatt okis meg tanultak o soha nem beszel.

szal..

:) kicsit fura,de cukí olyan mint egy figura egy anime mesebol. :D

2010. okt. 21. 02:38
 5/13 A kérdező kommentje:

jah igen Japan. a tanarok mar tokre meg szoktak. :D meg ugy mar mindenki hogy "Ryo soha nem beszel,max ir"

x'ddd

<3

2010. okt. 21. 04:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor egyszerű: beszélgess vele írásban. Tolj elé egy cetlit, amiben kérdezel tőle valami tök hétköznapit.
2010. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
egy tál rizs megoldja a nyelvét
2010. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
:'DDDD
2010. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

utso : kicsit se vicces, ha telennel igy neked e fele se lenne vicces..

utoslo elotti. azt szoktam,de neha probal ugy tenni mintha nem venne eszre.. szerintem o is utalja ezt... :(

2010. okt. 21. 23:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Szelektív mutizmusban szenved valószínűleg.Guglizz rá...tesóm is ilyen,hadd ne részletezzem. :|
2010. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!