Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges hogy azért nincs...

Lehetséges hogy azért nincs szükségem kapcsolatra mert édesanyám egyedül nevelt kezdetektől és ezt láttam?

Figyelt kérdés
Neki a testvérein kívűl senki nem segített.Én meg ezt a példát látom mai napig hogy neki nincs szüksége senkire.Legalábbis párra.Kezd aggasztani kicsit hogy nem érzem szükségét(hisz látom hogy egyedül is meg lehet lenni)de körülöttem meg mindenkinek van párja.Egyébként 19 vagyok
dec. 7. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te nem érzed szükségét, hogy legyen párod, most csak azért ne gyere össze valakivel, mert körülötted mindenkinek van.
dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az említettek mellett számos más dolgokra is visszavezethető, amiket talán még nem is ismersz, viszont a helyedben ezek feltárását egy képzett pszichológusra bíznám.
dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Majd alakul. Túl sokat problémázol ezen.
jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!