Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül otthon az újszülöttömm...

Egyedül otthon az újszülöttömmel éjszaka is a kezdetektől? Mennyire egyszerű nem egyszerű?

Figyelt kérdés

Párom éjszakázik 12 órázik egyik héten.

Másik héten nappal ugyanez.

Jóformán egyedül leszek a babával folyamatosan.


2018. aug. 17. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Az én férjem 24 órázik. Egy babával még annyira nem vészes, pláne az éjszaka. Ő úgysembtud vele mit kezdeni. Most a 3. babával már kicsit nehezebb, több átgondolást igényel, hogy minden időben meglegyen, de azért megoldható. Menni fog neked is, csak ne görcsölj rá, hogy egyedül vagy.
2018. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Egy gyerekkel simán megoldható,többel már macerás!

Egy újszülött eszik,alszik,legalábbis az én kislányom!

Nem lesz baj!Nyugi!😊

2018. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Jóformán és az egyedül nem ugyanaz


A férjem éjjel sosem kelt a babához, hiszen úgyis szoptatás kell neki. Amit nyilván csak én tudok megoldani


Igaz nem 12-ezik, de dolgozik

2018. aug. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nálunk háromból kettő baba kolikas volt. Hetekig tarto sírás a fürdetés után, órákig... A férjemmel felváltva sétálgattunk, massziroztunk...
2018. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván egyszerűbb, ha van aki segít, de ha több millió egyedülálló anya képes megoldani, akkor neked is menni fog
2018. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!