Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 29 évesen már egy komolyy...

29 évesen már egy komolyy érett felnőtt embernek kellene lennem?

Figyelt kérdés
Annyit értem el az életben, hogy végre bejutottam egy irodába dolgozni, ahol gazdasági asszisztens vagyok. 26-27 évesen kezdtem el bulizni, azóta csak ez az egy dolog érdekel, vagyis igazából ez sem, mert magamra erőltetem, csak hogy ne legyen annyira unalmas az életem. Nem érdekelt sosem semmi, nem voltam menő gyerek, egy kis szürke egér voltam mindig barátok nélkül. Nem veszem komolyan az életet, mindenre tojok
dec. 26. 20:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Igen
dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
34%

Egy 29 éves felnőtt ember általában már vagy házas, vagy kapcsolatban van, családalapításon gondolkodik, vagy már van neki, több éve már, hogy dolgozik, van megtakarítása, van hobbija, céljai, képes felelősséget vállalni a saját életéért...stb.


Igen, egy 29 éves felnőtt ember már komoly ember.

dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
22%
15 éves gyerek szintjén is alig van a gondolkodásod. Megrekedtél ezen a szinten, hiába telnek az évek feletted. Érdemes lenne elgondolkoznod, hogy ott mi történt, milyen törés történt veled.Mert ha nem fogsz ezen dolgozni, akkor sajnos az életed, ha nem is most, de pár év és mellékvágányra fog kerülni. Kapcsolatból ki, kapcsolatba be, elhagyva pár gyereket, vagy elváltként fogsz tengődni, egyik pasi ágyából ki, a másikba be+ érdekkapcsolatok tömkelege-a vége ennek az életmódnak: totál szellemi leépülés, és magány.
dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
#3 Honnan tudod, hogy nő? Ez ebből a kérdésből nem derül ki.
dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%
Szóval, akik leszavazzák az "Igen" válaszokat, azok ugyanazon a gyermeki szinten vannak 30-hoz közel, mint a kérdező?
dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
#5 Nem, csupán a világon senkit nem érdekel, hogy ki, mikor, milyen szinten van, leszámítva az "Emberek" topicba járó fetisisztákat, akiknek "önálló élet" fétisük van. Az ne legyen már baj, hogy néha téved ide normális ember is, és pontoz.
dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%

#6

A kérdező ezt kérdezte, idézem: "29 évesen már egy komolyy érett felnőtt embernek kellene lennem?"


Erre az a normális válasz, hogy igen, komoly embernek kéne már lenni 29 évesen.


Ebben mi kifogásolni való van? Ja, mert te sehol nem tartasz az életben, és te azt tartod normálisnak, hogy 29 évesen is azon a szinten legyél, mint egy tizenéves. Na, ez már probléma.

dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%

Nincs olyan, hogy "kellene lennem".

Ne akarj társadalmi normáknak megfelelni, ha neked az nem kényelmes.

Ha neked ennyi ambíciód van az életben, azzal sincs baj. Én mindig azt mondom, hogy te érezzed jól magad úgy, ahogy szeretnéd, ne engedj a külső kényszernek. Viszont, ha te jó állást, partnert, gyereket szeretnél akkor ebben az esetben a kérdésedre igen a válasz, érett embernek kell lenned 29 évesen.


Először mindig határozzad meg, hogy mit vársz el magadtól, ezután eldöntheted, hogy szeretnél e fejlődni, tovább lépni vagy sem.

dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
28%

#6: sehol nem írtam önálló életről stb. Az, hogy az ember érett felnőtt legyen, 29 évesen már minimális elvárás, aminek a leírtak alapján a Kérdező is megfelel.

Hogy Te ebbe mit magyarázol bele, az a Te dolgod.

dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

Ugyanaz a kérdező aki 2 naponta ír ki kérdést, vagy az ilyen, hasonló jellegű probléma kezd gyakoribb lenni a 29-es korosztálynál?🤔


Ideje kipróbálnod pár dolgot, de csak annyit amennyit jónak tartasz. Nem kezdhetsz el vad orgiákat, gruppen sexeket tartan, vagy egymás után megdugni 50 nőt, mert be szeretnéd hozni a lemaradást...


Az idő nem áll meg a kedvedért, szóval jól gondolod. Lassan ideje elkezdened ismerkedni, barátokat keresni, nyitottabnak lenni.

Hogy ki számít érettnek vagy ki nem, az más kérdés, lehet egy 60 éves is éretlen és komolytalan.

dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!