Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan életszakasz...

Tényleg van olyan életszakasz a felnőtt életben, amikor munka után szabadideje van az embernek és azt csinál, amit akar?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nélkül szingliként én ezt csinálom mióta dolgozom. Nem szeretem a munkám tehát nem dolgozok 8 órán felül, akkor se ha szépen kérik.
2019. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb minden napom kb 5-től és minden hétvégém ilyen
2019. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaz.

Mármint ha marad rá energiád. XD

2019. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem most sincs pedig nincs gyerek:(

Igaz rossz a munkabeosztásom,de utána kaját kell csinálni, enni is és takarítva még nem volt. Max hétvégén örülök ha van időm szundítani pluszban.

Hogy csináljatok?

2019. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van bizony!

Sőt, ha olyan munkád van, mint nekem, amit nem is érzel munkának, mert szívesen csinálod, mert akkor is csinálnád, ha nem fizetnének érte, akkor még a munkaidőt is szabadidőnek érzed.

2019. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem a hétvége ilyen, hétköznap estw már nincs semmire időm.
2019. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Egész életében, ha tud gazdálkodni az idejével. Akár van gyerek, akár nincs.
2019. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hétköznap munka után és hétvégén kis túlzással azt csinálok, amit akarok, ráadásul még a munkámat is szeretem. Persze a házimunka stb. nem csinálja meg saját magát, de azért nem vesz el rengeteg időt az életemből. A szabadidiőm többi részét a párommal/barátaimmal/hobbijaimmal/programjaimmal töltöm, ahogy éppen jólesik.
2019. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ha gazdálkodnia kell az idejével, akkor már siet, az már nem ideális szerintem...


Én olyasmire gondoltam, hogy olyan életszakasz, amikor a házimunkán kívül nincs dolga és otthon valóban pihenhet.



Egyébként még soha, senkit nem láttam, hogy leírta volna, mit ért időgazdálkodás alatt.

Én arra is odafigyelek, hogy előbb a vízforralót kapcsoljam be és utána készítsem elő a zacskós levest, közben még nyelvet is tanulok, mégsincs érdemi időm.

2019. júl. 3. 17:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára van olyan ember, akinek van az életében ilyen szakasz. És sokan vannak, akik jó esetben csak nyugdíjas korukban kerülnek ilyen élethelyzetbe.
2019. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!