Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan álmod, ami megvalósí...

Van olyan álmod, ami megvalósíthatatlan (nak tűnik)? Mi az és miért nem tudod elérni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mondhatjuk álomnak is, igen :)

Mert én még csak 13 vagyok, de tetszik a 17 éves csapattársam :S

Persze járnék vele, de nem "kezdek ki" vele, mert hát na!

Kinevetne, ahogy mindenki más is, aki megtudná. És igazuk is lenne :)

Csak rossz, ha rágondolok :/

2010. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szeretnék szálloda igazgató lenni valamilyen menő szállodában. De nem tudnék felmászni annyira.
2010. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szeretnék a bnőmmel maradni (életem végéig), de énis lány vok... és ő már egyre jobban hiányol egy fiu-lány kapcsot...


Kiskorom óta katona akartam lenni, de ien dioptriás szemüveggel nem lehet, és ha meglesz a szemműtét sem biztos h mehetek, mert van más bajom is amit v kiszűrnek... v nem... De műtétre nincs pénzem + ha összejön is csak kb40% h mehetek... (anélkül 0%)


Szeretnék hokizni és dobolni, de mind a 2 túl drága


Pszichológiára szeretnék járni, de nem vok vmi jó tanuló... :S

2010. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok :)


Kedves kérdező, neked van álmod? :)

2010. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék egy bandában énekelni. Nincs rossz hangom, de sajnos nem lehet belőle megélni :(
2010. okt. 23. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:

1.

Hát igen, sajnos ez így van :(

Nem gondoloztál, hogy jelentkezz egy tehetségkutatóba?

Ott talán felfedeznének :)

2010. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

de meglehet belőle élni, ha tehetséges vagy, és jó dalokat írsz,csak azt nem könnyű.


én gazdag szeretnék lenni...valószínűleg vegyészmérnök leszek, nagyon remélem hogy sikerül,de egy mérnöki fizetésből biztos nem lesz olyan házam,mint amilyeneket manapság a tv-ben látok, pedig marhajólenne.

17L

2010. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék tehetségkutatóba menni, inkább underground szeretnék "hírs" lenni :)

Köszi a válaszokat.

2010. okt. 23. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban egy jól működö, nyereséges bányavállalatot. Másodsorban egyébb befektetéseket.

Miért nem...?: A saját belső korlátaim a törvények, és a piaci helyzet miatt.

Mindegyik megoldható lenne csak rajtam múlik. De félek. Ami pedig a legfőbb, az eredmény kéne, de hezitálok, az ára miatt. Idő és energia.

Végűl úgy is neki fogok menni, mert másképpen nem viselném el magamat.

Meg szerelmet.

Miért nem...?: A saját belső korlátaim és elvárásaim miatt.

2010. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szép akarok lenni.

Miért nem megy? Nincsenek hozzá adottságaim se pénzem, hogy esetleg széppé "csináltassam" magam.

2010. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!