Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudja egy ember hogy...

Honnan tudja egy ember hogy szorong vagy hogy esetleg depressziós?

Figyelt kérdés
Lehet hülye vagyok hozzá sőt biztos!De érdekelne miről tudja az ember hogy depressziós vagy szorong?Aki ilyen helyzetben van vagy esetleg volt adna bővebb információt?Vagy aki esetleg vmennyit ért hozzá
jan. 12. 18:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl.:csak kérdezem!Van olyan hogy gyülölök tömegben lenni az mit jelent?Vmi fóbia?Vagy az is tartozhat szorongáshoz vagy depresszióhoz?Akár hányszor el megyünk a párommal városba vagy egy nagyobb áruházba és sok az ember nem tudják merre akarnak menni engem ez annyira felbosszant hogy hangosan mondom a páromnak menjünk már mert tudod hogy nem bírom a tömeget
jan. 12. 18:06
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy fiatal emberrel aki szerint szorongok de konkrétan nem tudja a választ meg adni vagy nem akarja én meg nem tudom hogy szorongok vagy depressziós vagyok és már megkérdezem vkitől inkább egyébként nem tudom ha esetleg lenne vmi betegségem???Amiatt???most jelenleg azért mentem nőgyógyra mert 9 éve vagyok a párommal de még nem estem teherbe...persze úgy mond kiszállunk az adott helyzetben mikor eljön(ha értitek ,bocsánat hogy ilyent osztok meg de már tényleg nem tudom mi van)de anyukám állítja előnedvtől is teherbe lehet esni...viszont sokan azt állítják hogy lehet csak akkor esnék teherbe ha nem szállnák ki tudjátok...de az orvosnál elvileg az van a papíron hogy pcos-ra jell.én azt olvastam ettől sokan stresszesek...meg ilyenek...(mondjuk erről is össze-vissza írnak a neten)de még 100%-ra nem tudom ugyan is ez majd utána derül ki ha a cukrom jó lesz mert most diétáznom kell mert elvileg cukros vagyok...azaz magas volt a cukor színtem talán 7.volt...ez nem tudom mit jelent..
jan. 12. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz vagy pszichiáterhez, és ő tényszerűen meg fogja tudni állapítani, hogy szorongsz-e, illetve milyen más problémáid vannak, hovatovább kezelni is tudja.
jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Javaslom: tanulom magam youtube csatorna felkeresését. Attis jó videókat csinált ezen témakörökben.


Szintén youtub-on: Kadarkai Endre csatornáját keresd fel. Szakértőmkel beszél pl szorongás és pánikbetegség témakörben.


Amennyiben magadra ismersz:

Megfelelő szakihoz kell fordulni, ha nincsen olyan személy a környezetedben, aki tud segíteni.

jan. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

A tömeg témakör pedig sok mimden lehet. Pl lámpaláz, fóbiák, depresszió, magányvágy, stb.


Vagy csak egyszerűen imtrovertált az ember.


De akár ASD is lehet.


Ez a "tünet" egy szóban lezavarva olyan, m8mtha azt mondanád, hogy fáj a fejed s kérded, mi is a bajod.


Holott szintén sok minden állhat mögötte.


Úgyhogy: ne várj itt konkrét választ.

jan. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!