Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem sikerül soha semmi?

Miért nem sikerül soha semmi?

Figyelt kérdés
Nekem sose sikerül semmi sem ebben az életben, és ezért már még élni is utálok. Másoknak még gyerekkel is könnyebb, mint nekem így egyedül. Mások könnyen találnak jó munkát (nem egy nagyvárosban élek). Csendességem miatt a gimiben, és az ált. iskolában is ki voltam közösítve. Még akiket a barátaimnak tartottam ők is kigúnyoltak, és kibeszéltek a hátam mögött. Párkapcsolatra szinten nem úgy kellettem úgy senkinek, volt egy fiú, akivel lefeküdtem, de ő is elhagyott 2 hónap után, gondolom azért, mert semmit nem érek. Bárhova megyek érzem, hogy engem lenéznek.
febr. 1. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust javasolnék. Erre itt nem nagyon fognak tudni mit mondani neked.
febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál, de semmit nem ért. Most komolyan, ha látom, hogy mások élete mindig irányba halad, s minden sikerül nekik, míg nekem semmi, akkor mégis mire fel legyek elégedett magammal. Soha sehol nem voltam még megbecsülve sem.
febr. 1. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ebben nyilván te is benne vagy. Ne másokkal foglalkozz, saját magadhoz képest akarj fejlődni. A pszichológussal nem határoztatok meg fejlődési irányokat, amikkel javítani tudnál az életeden?
febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nem vagy egyedül ezzel
febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te saját magadat nem becsülöd, ezért nem becsülnek mások se. Első körben ezt kell helyretenned, semmiképp se a mások által kifele vetített, sokszor hamis illúzióból indulj ki hogy a közösségi oldalakon milyen szipiszupi élete van mindenkinek. Az nem a valóság!!!
febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindenkit ér pár jókora pofon csak annyi a különbség, hogy valaki feláll valaki pedig ott marad. Te az utóbbi vagy és mivel abban hiszel, hogy semmit se érsz azt is sugárzod kifelé. Az emberek azért nem vesznek komolyan, azért nem sikerül semmi. Mehetsz te ezer szakemberhez is nyugodtan, de ha te nem vered ki a fejedből, hogy értéktelen vagy akkor nem tudnak rajtad segíteni. Fejben dől el először és aztán változik meg az életed.
febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Érdemben eddig milyen erőfeszítéseket tettél azért, hogy jobb legyen neked?
febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

2: Amíg saját magad nem becsülöd, más se fog. Pszichológus nem oldja meg a problémát, csak segít objektíven látni.


Egyébként ez nem igaz, hogy semmi se jött össze, hiszen:

1. Tudsz járni.

2. Tudsz beszélni.

3. Elvégezted az iskolád.

4. Már szexeltél valakivel (talán párkapcsolat is?)

Azaz minden nézőpont kérdése. Persze ha mindenben kizárólag a negatív dolgot keresés, meg fogod találni!

febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!