Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem sikerül soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem sikerül soha semmi?

Figyelt kérdés

Engem mindenütt csak lenéznek az emberek. A családom szerint is mindig egy kis szerencsétlen voltam. Sajnos igazuk is van. Soha egy emberi kapcsolatom nem sikerült még, pedig én is vágyok a szeretetre. A volt osztálytársaim is különbek tőlem, mert van jó munkájuk, párjuk, férjük, gyerekük. Én meg egyáltalán nem érdeklek senkit se komolyan. Míg másoknak egy idő után megkérik a kezüket, vagy házasságot kötnek, addig velem szakítanak egy pár hónap után. Nem mindig velem szakítottak, de ha én is szakítottam az azért volt, mert csalódtam. Nem tudok egy komoly kapcsolatot se felmutatni.


Velem még olyan nem történt hogy valaki összeakart velem költözni.


Mások mindig jobbak tőlem. Az élet még nem mutatott olyan helyzetet ami azt bizonyította volna hogy jó vagyok. A volt osztálytársak is azért csúfoltak ki, mert csendes voltam, és nyilván utálni való is, ha többen is összefogtak ellenem.


Randiztam fiúkkal is és hát persze más mellett megtalálták a boldogságot egy jó pár éve, de én meg nem voltam jó nekik.


Az legutóbbi exem is nekem hazudott, kihasznált. Persze neki is van más nője, és vele biztos boldog, mert különb mint én, nem úgy mint velem, hiszen már megszoktam hogy tőlem mindenki csak jobb lehet. Nem is tudom mit gondoltam, mikor elhittem neki mennyire szeret, és egyszer szeretné ha a felesége lennék.


Élni sincs már kedvem, mert midig csak csalódok, míg mások élete meg sínen megy.


2020. jan. 6. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak nehézségei.

Miért nem volt komoly kapcsolatod? Mert rosszul választasz. Keress más fajta fiúkat.

Ennél többet nem lehet írni a leírtak alapján.

2020. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy egyedül. Egy ismerősöm 18 év után most válik. Szóval van ennél rosszabb. Ne görcsölj rá ennyire. A kapcsolatok (a barátság is) nem úgy megy, hogy most akarok és lesz. Meg kell ismerni a másikat, aztán kialakul a dolog, vagy nem.
2020. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert így állsz magadhoz.

Hogy várnád,hogy sikeres legyél, szeressenek, ha önmagad sem tiszteled meg becsülöd.

2020. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez van, pedig mikor megismerem őket minden jól megy aztán egy nap valami bekapcsol náluk és tönkre megy minden. Nem hiszem,hogy rosszul választok mert nem hibáztatok senkit,hogy valamiért hirtelen túl soknak érzik a felelősséget a kapcsolat íránt;de mindig csak mellettem érzik ezt. 25N
2020. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha sorra otthagytak egy másik lányert akkor gondolom a tipikus csajozós srácok a zsánereid (persze kinek nem?). Lehet hogy más stílusú fiúknál kéne próbálkoznod, illetve nem hagyni hogy 2 perc alatt felszedjen valami jöttment.


Amúgy meg nincs veletek semmi gond csak még nem találtátok meg a megfelelő embert, úgy tűnik keresni kell tovább. :)

2020. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le senkivel sem hamar, mindig vártam olyan 3 hetet. Nem az első szex után szakított velem az exem.
2020. jan. 6. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
ha így picsogsz a kapcsolatban is, akkor ne csodálkozz
2020. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!