Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész gyerekkorom elcseszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész gyerekkorom elcseszett volt. Párkapcsolatom sem sikerül. Aki hozzám való lenne nem merek hozzá szólni sem, mert úgy érzem nem érek annyit. Semmi önbizalommal nem rendelkezem. Ha shokkot kapok miért blokkolok le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egész életemben cseszegetve voltam. Bátyám hülye gyereknek hívott. Édesanyám volt az egyetlen Barátnőm és egyben mindenem. De még mindig nem értem meg, hogy egész életemben miért cseszeget azzal, hogy én csak magamat szeretem??? Amikor pont, hogy magamat nem tudtam elfogadni soha sem, ezért szinte mondhatom, hogy őszintén utálom magamat.

Párkapcsolatom is ezért nem sikerül. Aki hozzám való lenne nem merek hozzá szólni sem, mert úgy érzem nem érek annyit. Semmi önbizalommal nem rendelkezem, pedig önálló vállalkozó is voltam.

Ezt az életet ki lehetne még valahogyan javítani???

Pszichiátriai beteg lettem. Sajnos ha shokkot kapok totál leblokkolok.

Kérem, ha adjatok tanácsot vagy szóljatok hozzám!!!

Köszönöm hálásan!


2018. jan. 1. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel. Ne gondolod, hogy ezek h..lyeségek, mert nem azok. Ezek által tudsz fejlődni és változni.

Egy csomó könyv, cikk, hanganyag van fent a neten.


Változni szeretnél? Akkor ne legyél rest hozzáfogni és utána nézni a dolgoknak.


Motivációs filmek pl.: A Rocky részek, A békés harcos útja, Végtelen hit...stb.


A mozgás is jót fog tenni neked.

2018. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ennél rosszabb volt, és kevesebbem volt mint neked. Sokkal.

Még se picsogtam, és lám, 23 évesen feleség leszek.

Ne a kifogásokon lovagolj, mert ezeket te kreálod, és te adsz minden múltbeli dolognak "súly" s meg mert tanuld meg, senkit nem érdekel, és az se fogja senkit se érdekleni, hogy egyedül maradsz-e mire vénlány leszel.

Neked kell eldönteni hogy picsogsz-e vagy élsz mint egy ember.

2018. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha pszichiátriai beteg lettél, akkor miért nem a téged felügyelő szakembertől kérsz inkább tanácsot? Ő biztosan kompetensebb ebben nálunk, idegeneknél.
2018. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!