Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Eddig mindigis a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belllllla kérdése:

Mit tegyek? Eddig mindigis a fiuk erdekeltek.16eves leszek es mostanaban folyton csak a legjobb baratnomre tudok gondolni. Mindig o jar a fejemben vele almodom. Es ha vele vagyok legszivesebben megcsokolnam. De o csak a legjobb baratnojekent nez ram.

Figyelt kérdés
ettol most leszbi vagyok?
2010. júl. 7. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megvan benned a hajlam. Nos, nem irigyellek, mert a barátnőd jó eséllyel a fiúkat szereti, tehát esélyed sincs nála. Cserébe jó neked, a női öltözőkben és zuhanyzókban számodra izgató dolgokat láthatsz :)
2010. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Szerintem nem csak kíváncsi vagy. Ha esetleg megcsókolnád akkor küldj róla egy képet.:)
2010. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, max. biszex lehetsz. Nagyon sok nőben van biszex hajlam, csak kevesen élik ki, és még kevesebben akarják/tudják ezt tartós/végleges kapcsolat formájában elképzelni. A lelki és a testi vonzalom között sokszor nem lehet a határt megállapítani, és amíg meg nem tapasztaltad a hátrányos következményeit, baromi izgató, amikor egy közeli barátság átcsap valami másba. Mégis azt mondom, hogy ha kíváncsi vagy a leszbikus dolgokra, ne a legjobb barátnőddel való kapcsolatot tedd kockára a próbálgatás kedvéért. Szexelni, nyalakodni bármikor találsz valakit, na de legjobb barátot? azt lehet, csak egyszer az életben. Nagyon hallgass rám, én anno így vesztettem el a legjobb barátnőmet, amilyen nem lesz még egy. Ne idealizáld túl a leszbikusságot (erre sokan hajlamosak...), az is csak ugyanolyan kapcsolat, mint egy férfival, ugyanúgy lehetnek problémák,még ha ne mindig ugyanolyanok. Ha ki is iktatódnak a férfiaknál szokásos problémák, hidd el, egy nővel meg lesz más.

29/N bi

2010. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak kíváncsi vagy, ha 3-4 hónap múlva is ezt érzed akkor lehet h télleg leszbi vagy dehát szerintem nagyon izgató tud lenni :D
2010. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Csak biszexuális vagy. Szerintem próbálj meg hármasban szexelni vele és egy fiúval, hogy eldönthesd, melyik jön be jobban.
2010. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincsen veled semmi baj!egyszerűen csak biszex vagy,vagy csak kíváncsi!lehet ő is ugyan azt érzi irántad mint te csak nem tudsz róla.lehet ő sem meri neked meg mondani.próbáld meg másra terelni a figyelmedet,és ha nem megy és továbbra is csak ő jár az eszedbe akkor próbáld meg ezt valahogy jelezni neki.egy véletlen érintés,stb stb stb.

Sok sikert!:)

2010. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

koszonom a tanacsokat.

szerintem soha nemondom meg neki h mit erzek.

egyszer csokoloztam az egyik baratnommel es elmondtam neki es nemtetszett neki azota mindig buzeral h leszbi vagyok.ugyhogy szerintem nala semmi esejem nincs

pedig nagyon szeretem

2010. júl. 7. 16:23
 8/19 A kérdező kommentje:
ha valaki meg hozza szeretne szolni csak nyugodtan varom a valaszaitokat
2010. júl. 7. 18:00
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem nem vagy lezbikus:) csak kíváncsi milyen lehet.Én is smároltam már csajjal nem is egyel. De a pasikhoz vonzódom volt is egy 1 éves kapcsolatom:) És most is járok egy sráccal:)
2010. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy ő is olyan lenne mint az a másik barátnőd?ha tényleg a legjobb barátnőjeként néz rád ahogy te is írod akkor meg értene,sőt lehet hogy még tetszene is neki.jó lehet hogy ez most hülyén hangzik meg hihetetlenül,de szerintem meg lehet próbálni.Nekem is van egy "legjobb barátnőm"mi is nagyon jó viszonyban vagyunk és ha ő nekem azt mondaná hogy figyelj én többet gondolok rád mint egy barátnőre és többet érzek irántad mint barátság,én nem sértődnék meg rá meg nem bántanám utána azzal hogy fúúú te miket mondtál nekem és hogy ez vagy vagy az vagy.Meg érteném.szerintem tisztáznod kellene magadban az érzéseidet mert ha tényleg úgy van ahogy te le írtad akkor nem fog változni és csak saját magadat kínzod vele hogy ott van melletted el mondanád neki de nem mered mert félsz a válaszától vagy a reakciójától.Én hetero vagyok de nekem is volt ilyen érzésem mint neked most.Te életed te tudod hogy mennyi ideig tudsz ezzel az érzéssel élni úgy hogy nem mondod el/nem mondhatod el,de szerintem ha el mondanád vagy ha nem is akarod neki el mondani konkrétan ki fejezni azt amit érzel akkor legalább jelezd felé.lehet örülne neki.nem tudom ő mit tett azért hogy te ilyen érzéseket táplálj iránta?mióta vagytok barátnők?ha válaszolnál azt meg köszönném.szeretnék neked segíteni!persze csak ha nem gond!:)
2010. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!