Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van hogy mostanában...

Miért van hogy mostanában fiatalabb fiúk jönnek be? L/20

Figyelt kérdés
pl 1,2,3,4 éveel
2011. okt. 26. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert a mi korosztalyunk selejtesre sikeredett xD


Am nekem is vagy fiatalabb vagy joval idosebb 30-asok jonnek be. xD


Masik lehetoseg:

Ok normalisak, es mi vagyunk selejtesek h nem talalunk part a korosztalyunkban.


20/L

2011. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

na végre egy értelmes kérdés *__*

úgy néz ki, hogy egy cipőbe járunk. teljesen igaza van az előttem szólónak, énis észrevettem, hogy a saját korosztályunk hím egyedei egyszerűen TUSKÓK.

elmesélek egy rövidke kis tapasztalatot erről a korkülönbséges dologról.

az exem és köztem 5 év volt (Ő 14 volt, én 19)

és bármire megesküszöm, hogy a leges legboldogabb kapcsolatom volt. aztán elhagytam egy 22 éves éretlen gyökérért, mondván hogy ő hátha többet tudna nekem nyújtani akármiben... hattalmasat tévedtem :S azóta is bánom hogy elhagytam a kissrácot, pedig ennek már fél éve... most is egy nálam 5 évvel fiatalabb sráccal próbálkozunk a dolgokkal, és meglepően ő is lényegesen értelmesebb mint akármelyik srác a saját korosztályomból :/

egy szó mint száz; ne a kort nézzük, hanem azt hogy MILYEN EMBER akivel jól érezzük magunkat, és akiben megbízunk. soha többé nem esek bele abba a hibába hogy a kor miatt hagyjak el olyat aki fontos nekem. soha többé.


20/L

2011. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Walk With Me ***** válasza:

Fura, hogy tinifiúkban találjátok meg a méltó partnert. Hormonok, kevés élettapasztalat stb... egyszerűen kamasz fiúk, fura. Na mindegy, csak azt akartam mondani, hogy igazából szerintem a tuskók meg gyökerek kamaszkortól felnőttkorig megtalálhatóak, nem hinném, hogy a 20-as korosztály hülyébb mint a 14-18 mondjuk. Sok eltorzult, elkorcsosult fiatal van mindkét oldalon, szerintem nem számít pár év.


Én egyszer beleszerettem egy 13 éves lányba, akit 17nek gondoltam, túl későn derült ki. :D

Meg voltam lepődve, hogy nagyon jó gondolatai vannak, meg viszonylag értelmes, de később kiderült, hogy egy éretlen, felelőtlen butus kislány. Utána több 18-22 közötti lánnyal ismerkedtem, de igazából nagy részük nekik is éretlen, egyszerű, felelőtlen, szóval elég gáz van.

Nem kérnék olyan sokat, csak legyen érett, ne piáljon, ne cigizzen, ne legyen bulizós fajta, legyen szép (ami nem egyenlő a plázacicákkal) és értékelje az ilyen édeskettes programokat, mint a sétálás, filmnézés stb.

20/F

2011. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!