Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vonzom azt hogy mindenki...

Miért vonzom azt hogy mindenki ocsmány módon beszél rólam a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Én születtem rossz helyre,vagy miért viselkednek igy velem? Lehet ez ellen valamit tenni? Vagy el kell fogadni hogy az emberek ilyenek,és igazából semmit sem tehetek ellene? Nagyon rossz pletykák születtek velem kapcsolatban,ezért sokan szégyellnek engem,és elpártoltak,eltávolodtak tőlem. Ha ez nem lenne hatással az életemre nem érdekelne,de sajnos nagyon is hatással van . Aki volt már ilyen szituban,ő hogyan kezelte?

febr. 9. 12:13
 1/5 anonim válasza:
45%
Ahhoz, hogy ilyen szinten kibeszéljenek és elpártoljanak, ahhoz elég durva pletykákat kell mondaniuk. Maguktól nem fognak, csak úgy a semmiből ilyeneket kitalálni.
febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kit érdekel ki mit gondol rólad?

Te ne foglalkozzál ezzel,mi mások véleménye mivel az sokszor rosszindulatú és hazug

Azzal kell fogalalkozni te mit akarsz és mik a céljaid és kész

Lesz ott olyan ember akivel passzolsz majd hidd el

febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj informálódni arról, hogy mi az oka ennek. Egyébként az sem mindegy, hogy mi a pletyka tárgya. Nem mindegy, hogy azt pletykálják, hogy Gipsz Jakabnak büdös a szája, vagy hogy Gipsz Jakab mondjuk csecsemőket gyilkol.


Ha teljesen ellehetetlenítenek, akkor én a helyedben társaságot váltanék. Másik városba költöznék, ahol nincs ismerős, ilyesmi...


Amúgy meg, ha nem vagy közszereplő egy idő után úgyis elapad a téma. Jó tanács: ne bízz senkiben és ne add ki magad! Légy feddhetetlen ember feddhetetlen élettel! :)

febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1# én is ezt hittem, aztán az első párom testvérének bekattant az, hogy én füvezek, ami egy idő után már nem az ő feltételezése volt, hanem tényként terjesztette rólam. Semmi, de semmi okát nem adtam, nem is dohányoztak, 16 éves kis hülye voltam, akinek az olvasáson kívül hobbija se volt. Gőzöm se volt, honnan szedte, de az lett a vége, hogy az ő barátnőjének a családja már konkrétan drogosnak és drogos libának hívott a hátam mögött, ami szépen szivárgott a párom szülei felé is. Főleg az apjuk vette ezt át, tiltotta tőlem a párom, aki kiállt mellettem, de ebből is csak a balhé lett. Végül szakítottunk, mert bem bírtam elviselni, hogy visszahallok ilyen dolgokat, főleg, hogy a sulimban is volt, aki hallotta. A szakítás után meg még durvább lett, akkor már olyanokat mondott az akkor már volt párom testvére, hogy a drogok miatt szakítottunk és hogy egy kígyó vagyok, aki tönkre akarta tenni az öccsét.
febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
41%
#4 De mindenki ezt gondolja rólad? Ugyanis itt mindenkit ír a kérdező. Hogy mindenki ocsmány módon beszél róla a háta mögött...ez kb. a lehetetlen kategória ugyanis mindig vannak olyan emberek, akik nem másoknak hisznek és megkérdőjelezik a pletykákat. Melletted is állt valaki, aki hit neked.
febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!