Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A családom zavarja , hogy...

A családom zavarja , hogy csendes vagyok , mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összejöveteleken mindig megemlítik , aztán arról kezdenek el beszélni , hogy ők bezzeg gyerekként milyen hangosak voltak. Ban hogy ezért lebénáznak és ilyenkor ez nagyon tud fájni .

febr. 17. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
16 éven aluli ide nem regisztrálhat.
febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Szeretném komolyan venni - de ez egy nagyon kamuszagú kérdés...

🤔

febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha introvertált vagy akkor semmi gond nincs veled.
febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GJLarsFan ***** válasza:
32%

1-es: hol írta, hogy 16 éven aluli?


Amúgy, sajnálom, kedves kérdező, hogy így jártál... Sajnos egyesek tényleg nem képesek elfogadni, hogy vannak, akik csendesek (mint pl. én és te)... Hogy mit tegyél? Lehet, hogy nem lesz a legjobb, de ha nem vagy még 18 éves, akkor én azt tanácsolom, hogy próbáld meg lenyugtatni magad azzal, hogy veszel mély levegőt, és mondod magadban azt, hogy: "Azért sem vagyok béna! Azért sem vagyok béna!", vagy ha ez nem használt, akkor próbáld meg a kezedet rátenni a füledre, hogy ne halljad, mit is mond a családod rólad. Vagy akár zenét is hallgathatsz (természetesen fül- vagy fejhallgatóval). feIsmétlem: lehet, hogy hülyeséget írok, de igyekszem segíteni Rajtad, még ha ez nem is jön be...

febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GJLarsFan ***** válasza:
17%
*Ismétlem
febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!