Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a szociális fóbiát orvos nélkül? Egyáltalán le lehet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Sztem nem lehet. Legalábbis nekem nem sikerült, bár már elég jól haladok afelé h ne mondjam azt h szoc. fób vagyok...
2010. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Sokat lehet rajta javítani, csak olyan dolgokat KELL csinálnod, amitől nagyon félsz. (Pl. emberek között kell lenned és beszélned, direkt sokat barátkoznod stb.) Tapasztalatból mondom. Én nagyon durván szoc. fób. voltam, sajnos még mindig az vagyok, tehát teljesen nekem se sikerült leküzdenem.
2010. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

rágyúrsz: amitől tartasz belemész és összekötöd valami kisebb számodra kellemes dologgal. Apránként adagolod magadnak a kellemetlen helyzetet amit sikeresen veszel, minden apró sikerélmény, pozitív érzés óriási áttörés míg végül semmit se jelent a szó: fóbia

ha nem megy irány a doki!

2010. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 General ***** válasza:
80%
Csinálj olyan dolgokat, amikkel javíthatod az önbizalmadat + amit a többiek írtak.
2010. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csökkenteni akarod a fóbiát akkor először próbálj nyitott emberek közelébe férkőzni, kerüld a zárt, másokat gúnyoló klikkeket. Ha sokat vagy rendes emberek közt akkor eltompul a fóbia és a problémás csoportokban se leszel annyira zavarban.
2010. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. okt. 25. 16:33
 7/7 TheGod17 válasza:
Ha még mindíg van, akkor lépj be a " Félelem Nélkül" nevű facebook csoporba :)
2015. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!