Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy néha belém hasít a félelem,hogy következő életemben lehet hogy súlyos betegséggel születek, vagy ittasan elütök egy embert az USA-ban és 20 évre börtönbe kerülök... ?

Figyelt kérdés

febr. 19. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek miatt ugyan ne aggódj, következő életedben Thaiföldön fogsz életfogytiglanig börtönben ülni drogozás miatt.
febr. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja. És a Thaiföldi tökös csajokkal fogsz egy cellába kerülni.
febr. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt most elpoenkodjuk, de komolyan, neha nem hasit beled ilyen felelem. Tudom nincs ertelme ezen hosszan toprengeni, mert senki sem tudhatja mi lesz a kovetkezo eletben, ha lesz egyaltalan, de neha egy pillanatra elojohet ilyen felelem. Nekem peldaul volt egy gyerekkori betegsegem, amit kesobb legyoztem, de sokat szenvedtem tole, mikor elmondtam egy haveromnak azt mondta hogy "ne is mondd" es ahogy ezt mondta, abbol ereztem hogy belehasitott a felelem hogy kovetkezo eleteben neki is ilyen betegsege lesz, es inkabb nem is akarja tudni hogy van ikyen betegseg, hogy ne romoljon le a jokedve
febr. 19. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl sok horrort nézel, és keveset mozogsz és vagy a természetben. Néha élvezd a jelent.
febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!